کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

آیا بعد از کراتین مو سر زودتر چرب میشود؟

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

اگه کراتین مو انجام بدم سرم زودتر چرب میشه؟ ، این یکی از رایج ترین سوالاتی است که همواره در ذهن مشتریان کراتین مو شکل می گیرد. جواب قطعا منفی هست ، کراتین مو هیچ ربطی به چرب شدن کف سر ندارد. در حقیقت کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در موها وجود دارد و باعث نرمی مو می شود. در برخی افراد به طور ذاتی زیاد است که این دسته افراد موهای نرم و لختی دارند و در برخی دیگر به صورت ذاتی کم است که معمولا موهای وز و یا فری دارند. شما با انجام کراتین مو ، این ماده را به ساقه موهای خود اضافه می کنید. و این امر هیچ تداخلی با ماجرای زیاد شدن یا کم شدن چربی کف سر ندارد. اما ممکن است به دلیل صاف شدن موهایتان و به این دلیل که موهای صاف طبیعتا تماس بیشتری با کف سر دارند ، شما احساس بکنید که موهایتان زودتر چرب می شود.

سرم تند تند چرب میشه می خوام کراتین مو انجام بدم

برخی از دوستان و مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی سوال می کنن که سرمون خیلی زود زود چرب میشه و دوست داریم کراتین مو انجام بدیم ، آیا این مسئله به کراتین موی ما ضرر می زنه و عمر کراتین مو رو کم میکنه؟ برای پاسخ به این دوستان خوبمون باید بگم که خیر ، شما می تونید از شامپوهای سولفات فیری استفاده کنید و در هفته چند بار به حمام بروید و سر خود را با شامپو بشورید. ضمن اینکه هیچ مشکلی هم برای کراتین مو شما پیش نخواهد آمد. برای اینکه بدانید باور غلط در رابطه با کراتین مو چیه ، می توانید مطلب باور غلط در رابطه با کراتین مو را نیز مطالعه نمایید.

آیا بعد از کراتین مو سر زودتر چرب میشود؟

می خوام قرص راکوتان بخورم چربی کف سرم بره بعد بیام کراتین مو

یکی از مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی به ما گفت که می خواد قرص راکوتان بخوره که چربی کف سرش بره!!! عزیزان به هیچ وجه این قرص رو بدون دستور پزشک استفاده نکنید! این قرص عوارض به شدت مخربی دارد و حتما بایستی زیر نظر پزشک مصرف شود. ضمن اینکه چرب شدن سریع یا بیش از اندازه کف سر همانطور که در بالا هم ذکر کردیم ، هیچگونه مشکلی برای کراتین مو ایجاد نمی کند.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید