کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

آیا کراتینه باعث ریزش مو می شود؟

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتینه مو امروزه یکی از بهترین و جدیدترین روش های درمان موهای آسیب دیده می باشد. یکی از اصلی ترین سوال هایی که در ذهن مشتریان کراتینه مو شکل می گیرد این است که آیا کراتینه کردن مو باعث ریزش مو می شود یا خیر؟ ما در این مقاله سعی بر این داریم تا شما را بهتر و بیشتر با بحث کراتینه مو و روش اصولی انجام آن آشنا کنیم که تنها در صورت آشنایی بیشتر با پروسه کراتینه مو می توانید به جواب این سوال برسید. البته ناگفته نماند که کراتینه مو باید کاملا توسط فردی با تجربه بالا و اصولی انجام شود تا از آسیب رساندن به موها جلوگیری شود. البته این آسیب هرگز شامل بحث ریزش موها نمی شود. به شرطی که این کار توسط هر کسی و هر جایی انجام نشود.

کراتینه مو و خطرات انجام آن توسط فرد بی تجربه

این روزها با پیشرفت چشم گیر شبکه های اجتماعی و گردش سریع اطلاعات در هر حوزه ای ، کسب و کارهای نوپای زیادی شکل گرفته است که اکثرا توسط افرادی بدون دانش و تجربه کافی گردانده می شوند. در موضوع کراتینه مو باید بیشترین دقت را انجام دهیم که در دام چنین افرادی نیافتیم. چون اگر به نام کراتینه مو از موادها و متریال ارزون قیمت و بی کیفیت برای این کار استفاده شود می تواند آسیب هایی به مراتب بیشتر از ریزش مو گریبان گیرمان شود. پس لطفا در انتخاب مرکز کراتینه خود دقت کنید و مرکزی معتبر و با تجربه چندین ساله انتخاب کنید. مرکز کراتینه بهار گلی با قدمتی در حدود 14 سال به صورت تخصصی در زمینه کراتین مو و با بکارگیری بهترین متریال درجه یک و به روز دنیا در خدمت شما عزیزان می باشد. اگه می خواید درباره بهترین مواد کرتینه مو بدونید ، می تونید مطلب بهترین مواد کرتینه مو رو مطالعه نمایید.

آیا کراتینه باعث ریزش مو می شود؟

عواملی که می تواند در نتیجه کراتینه مو اثر منفی بجا بگذارد

اولین مورد که در واقع مهم ترین مورد نیز هست مواد کراتینه مو می باشد. این روزها در بازار مواد تقلبی و فیک به شدت زیاد شده است و اگر متخصص کراتینه مو نباشید و تجربه کافی در این مهم نداشته باشید هرگز قادر به تشخیص مواد اصلی از تقلبی نخواهید بود. مورد دوم مربوط به نحوه اتوکشی می باشد که باید گفت هرگز یک شخص تازه کار نمی تواند گزینه خوبی برای این مورد باشد. مورد آخر نحوه و تکنیک اجرای کار می باشد که باید به درستی و مرحله به مرحله انجام شود تا نتیجه کراتینه مو به درستی و زیبایی کامل حاصل شود.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید