کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

آیا کراتینه مو محدودیت سنی دارد

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

اطلاعات زیادی درباره کراتینه مو وجود دارد که هنوز خیلی از مشتریان عزیز کراتینه مو با آن نا آشنا هستند. به عنوان مثال و یکی از سوالاتی که ممکن است در ذهن شخصی که می خواهد کراتینه مو انجام دهد این می باشد. که آیا انجام خدمات کراتینه مو محدودیت سنی دارد؟ خوب در رابطه با این سوال ابتدای امر لازم است در رابطه با فرآیند کراتینه مو برای شما مشتاقان عزیز کراتینه مو شرح دهم. که با این فرآیند به طور کلی آشنا شوید و بدانید که طی فرآیند کراتینه مو دقیقا چه اتفاقی برای موهای شما می افتد.

کراتینه مو و ماده کراتین

کراتینه مو یکی از روش های محبوب ده سال اخیر جهت احیا و درمان و همچنین صافی موها می باشد. ابتدا بگذارید شرح دهیم که ماده کراتین چیست؟ ماده کراتین ماده ای است که به صورت ذاتی در مو و ناخن های انسان ها و حیوانات وجود دارد. هر چه مقدار این ماده در موهای افراد بیشتر باشد ، موها نرم تر و صاف تر می باشند و هر چه مقدار آن در موها کمتر باشد ، موها وز و فرفری می باشند و اینجا است که کراتینه مو به کمک موهای مجعد و فرفری میاد. البته ناگفته نماند که این ماده بر سلامت مو نیز بسیار موثر است. چون اگر کراتین مو خیلی کم شود مو خشک و آسیب دیده و شکننده می شود. اگه می خواید بدونید کیفیت کراتین مو وابسته به چیست؟ ، می تونید مطلب کیفیت کراتین مو وابسته به چیست رو مطالعه نمایید.

آیا کراتینه مو محدودیت سنی دارد

شرح مختصر فرآیند کراتینه مو

حال که متوجه شدید ماده کراتین چیست و چه کار می کند به فرآیند کراتینه کردن موها بپردازیم. در این روش درمانی موهای شما به ماده کراتین آغشته می شود و سپس با کمک اتو کشی ، ماده کراتین به موهای شما وارد می شود. و در نتیجه موی خشک و آسیب دیده شما به مویی حاوی کراتین تبدیل می شود. البته گفتنی است که انجام این فرآیند اصلا به این سادگی که شرح داده شد نیست. نیاز به تخصص و تجربه بسیار دارد و هرگز در خانه به صورت شخصی انجام ندهید. در این مقاله به جهت تفهیم راحت مسئله سعی کردیم به سادگی شرح دهیم. انجام خدمات کراتینه مو دارای مراحل بیشتر می باشد و هر یک از مراحل که به اشتباه انجام شود می تواند آسیب جدی بر موهای شما وارد نماید. در نتیجه کراتینه مو یک امر درمانی است و محدودیت سنی خاصی ندارد. البته با توجه به سلامت مو در کودکان زیر 12 سال ، نیازی به انجام خدمات کراتینه مو برای آن ها نمی باشد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید