کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

انجام کراتین مو در خانه ممنوع!

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

انجام کراتین مو در خانه ممنوع! چرا؟ به دلیل تخصصی بودن کار کراتین مو ، هرگز توصیه نمی کنیم که این کار را در خانه ، به صورت شخصی انجام دهید. میزان استفاده از مواد ، تشخیص مواد کراتین مو خوب ، نحوه اتو کشی موها و سایر تکنیک های کراتین مو همگی امری تخصصی و حساس هستند که با انجام غلط هر کدام از این موارد قطعا ضرری جبران ناپذیر به موهای خود وارد می کنید.

در ادامه مراحل انجام کراتین مو را جهت آشنایی شما عزیزان با این کار تخصصی یادآور می شویم. اما فراموش نکنید که هرگز هرگز هرگز ، کراتین مو را در خانه و به صورت شخصی انجام ندهید!

برای انجام کراتین مو ، ابتدا موها را با شامپو می شوییم. سپس سر را با شامپو ماساژ می دهیم و صبر می کنیم تا حدود 5 دقیقه شامپو بر روی سر باقی بماند تا موها خوب شسته شود. یک بار دیگر این کار را تکرار می کنیم و سپس آب می کشیم. باید اطمینان حاصل شود که شامپو به طور کامل از روی موهای شسته شده باشد. این نکته ای حیاتی در انجام کراتین مو است.

مرحله بعدی انجام کراتین مو ، خشک کردن مو ها است .به کمک سشوار مو را خشک می کنیم. دست ها را درون موها می کشیم، تا به صورت کامل خشک شوند. اطمینان حاصل می کنیم که موها به طور کامل خشک هستند، مگر اینکه دستور العمل مواد کراتین مو مصرفی ما در غیر این صورت باشد.

انجام کراتین مو در خانه ممنوع

خطرات کراتین مو در خانه

در ابتدای همین مقاله به شما دوستان شدیدا توصیه می کنم که هرگز کراتین مو را در خانه انجام ندهید. انجام کراتین مو به تخصص کافی ، تجربه بسیار و مهارت چندین ساله احتیاج دارد و انجام آن در خانه بجز خطرات جبران ناپذیر هیچگونه سودی برای شما نخواهد داشت.

مهمترین بخش از کراتین مو بحث تشخیص می باشد ، مواد متنوعی و با کاربردهای فراوانی برای کراتین مو وجود دارد که هر کدام از آن ها به روش خود اجرا می شوند و روند انجام خدمات کراتین مو را تغییر می دهند. تشخیص اینکه کدام مواد و به چه میزان برای موی شما مناسب است مهمترین بخش از انجام خدمات کراتین مو می باشد که هرگز هرگز و هرگز شخص مبتدی در خانه قابل به تشخیص این امر نخواهد بود و اشتباه در این مورد می تواند به طور کل سلامت موهای شما را به مخاطره بیاندازد و نه تنها باعث احیا ، درمان و صافی موهای شما نشود، بلکه آسیب های جدی به ساختار موی شما نیز وارد کند.

مورد دیگری که بسیار خطرناک است نحوه انجام خدمات کراتین مو می باشد. که این هم با انجام کراتین مو در خانه و توسط شخص مبتدی هرگز به درستی اجرا نخواهد شد ، زیرا انجام چنین فرآیندی نیاز به تجربه چندین و چند ساله دارد و تنها یک کراتین کار متخصص و با تجریه می تواند در این امر به شما کمک کند. پس هرگز کراتین مو را در خانه انجام ندهید و برای اجرای آن نزد شخص متخصص و با تجریه چند ساله بروید.

انجام کراتین مو

نکته مهم انجام کراتین مو

برخی از انواع مختلف مواد کراتین مو موجود در بازار باید بر روی موهای نم دار زده شود و برخی دیگر از مواد کراتین مو بر روی موهای کاملا خشک ، که بستگی به نوع مواد کراتین مو دارد.

مرحله بعدی انجام کراتین مو ، دسته کردن موهاست ، موها را به چهار تا هشت قسمت تقسیم می کنیم (بسته به اینکه چقدر مو وجود دارد). اطمینان حاصل می کنیم که هر قسمت را به صورت محکم به یکدیگر متصل کرده ایم تا در طول فرایند انجام کراتین مو به همان شکل باقی بماند.

مرحله آخر انجام کراتین مو

مواد کراتین مو را با کمک برس مخصوص به موها می زنیم. از یک شانه ریز دندان یا یک قلم مو رنگی استفاده می کنیم تا محصول را به هر بخش از ریشه ها و انتها برساند. می گذاریم مواد کراتین مو بیست تا سی دقیقه بماند و موها را با کلاه مخصوص می پوشانیم . سپس موها زا خشک می کنیم که البته این قسمت هم کاملا بستگی به نوع مواد کراتین مو مصرفی ما دارد ، چون بعضی از مواد باید به صورت خیس بر روی موها باقی بماند و سپس اتو کشی انجام شود و بعضی دیگر قبل از اتوکشی بایستی کاملا خشک شوند.

در مرحله آخر انجام کراتین مو ، مو را با یک اتوی مو صاف می کنیم. درجه حرارت را بسته به نوع مواد کراتین مو که استفاده می کنیم تنظیم می کنیم که در انواع مختلف مواد کراتین مو متفاوت است. استفاده از یک اتوی موی بد ، که خیلی گرم است ممکن است موهای شما را بسوزاند و باعث شکستگی و ضرری جبران ناپذیر شود.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید