کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

انواع کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

شاید تا الان اسامی ای مانند کراتین مو سرد ، نانو کراتین ، گلوبال کراتین ، کراتین بدون اتوکشی و ... رو شنیده باشید. توی این مطلب می خوایم به شما توضیح بدیم که تمامی این اسامی فقط و فقط جنبه بازاریابی دارند. کراتین مو تنها یک مدل دارد که اتوکشی حتما باید در آن انجام شود و نام آن کراتین مو می باشد. نه نانو است و نه سرد و گرم دارد!

کراتین مو بدون اتو کشی ، امکان ندارد!

برای روشن تر شدن ماجرا لازم است که فرآیند کراتین مو را برای شما عزیزان به صورت خلاصه شرح دهم. کراتین ماده ای است که باعث نرمی و درخشندگی موها می شود. این ماده را به کمک فرآیند کراتین مو باید به موهای شما عزیزان اضافه کنیم. چگونه؟ این ماده در دمای مشخصی و با کمک حرارت به ساقه موها جذب می شود. و در حالت عالی و بدون استفاده از اتوی مو این ماده اصلا توسط موهای شما جذب نمی شود. پس دو حالت بوجود می آید. کسانی که ادعای انجام خدمات کراتین مو بدون اتو کشی دارند یا اصلا کاری که انجام می دهند کراتین مو نیست و ماده ای که به سر شما می زنند کراتین نیست و یا از روی اطلاعات ناقص و یا کم خود به اشتباه به این روش انجام میدهند. کخ خوب طبیعاتا هرگز نتیجه مناسب را نخواهند گرفت. اگه می خواید بدونید کراتین مو بعد از گذشت 6 ماه چطوری میشه ، می تونید مطلب کراتین مو بعد از گذشت 6 ماه رو مطالعه نمایید.

انواع کراتین مو

کراتین مو نانو ، کراتین مو گلوبال و کراتین مو سرد

این روزها نام های زیادی در رابطه با کراتین مو شنیده می شود. کراتین مو نانو ، کراتین مو گلوبال و کراتین مو سرد ، تمامی این نام ها فقط و فقط جنبه تبلیغاتی دارد. کراتین مو یک مدل بیشتر ندارد. که یکی از مراحل آن بدون شک اتو کشی می باشد و بدون اتو کشی به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید