کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

اهمیت صافی و احیا در کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

برخی از افراد در بحث کراتین مو فقط به احیای موهای خود فکر می کنند و بعضی دیگر در خدمات کراتین مو فقط به صافی موهای خود می اندیشند. گروه سوم کسانی هستند که کراتین مو را برای صافی و احیای موهای خود می خواهند. خوب طبیعتا هر کسی انتظار خاص خود را از کراتین مو دارد. اما باید دید کدام نظریه درست است و کدام نظریه غلط. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا این بحث رو برای شما بیشتر باز کنیم.

کراتین مو قطعا موهای شما را احیا می کند

اساسا وظیفه اصلی کراتین مو احیای موهای آسیب دیده می باشد. البته این به آن معنا نیست که کراتین مو ، موهای شما را صاف نمی کند. کراتین مو علاوه بر احیا موهای شما را صاف و ابریشمی می کند. البته این به آن معنا نیست که کراتین مو می تواند هر مویی را کاملا احیا کند و در واقع نمی توان از کراتین مو انتظار معجزه داشت. البته کراتین مو موهای بسیار آسیب دیده را نیز احیا می کند اما بعضی موها هستند که از بسیار آسیب دیده هم آسیب دیده تر هستند و دیگه نمی شه اسمشونو مو گذاشت. طبیعتا نمی توان انتظار داشت که این موی بسیار خراب با یک بار خدمات کراتین مو کاملا احیا و ابریشمی شود. اگه می خواید بدونید سالم ترین روش احیا و صافی مو چیه ، می تونید مطلب کراتین مو سالم ترین روش احیا و صافی مو رو مطالعه نمایید.

اهمیت صافی و احیا در کراتین مو

کراتین مو ریباندینگ نیست!

بعضی افراد هستند که از کراتین مو انتظار صافی دائم دارند ، در واقع این افراد فقط صافی می خواهند و به احیای موهای خود هیچ اهمیتی نمی دهند. کراتین مو فقط برای صافی موها نیست ، در حقیقت کراتین مو اول با هدف احیای موها ساخته شده و بعد با هدف صافی مو ، افرادی که فقط به صافی موهای خود اهمیت می دهند و هیچ ارزشی برای سلامت موهای خود قائل نیستند نباید به سراغ کراتین مو بیایند و می توانند از روش های دیگری مانند ریباندینگ یا صافی ژاپنی و ... استفاده نمایند که البته به دلیل شیمیایی بودن ، ما به هیچ عنوان این روش ها را توصیه نمی کنیم. کراتین مو ضامن سلامتی موهای شما.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید