کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

باور غلط در رابطه با کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

صاف شدن موها بدون استفاده از سشوار بعد از حمام یکی از باورهای غلط مشتریان عزیز کراتین مو می باشد. باید توجه کرد که کراتین مو مانند ریباندینگ یا صافی ژاپنی حاوی مواد شیمیایی نیست و ساختار مو را به طور کامل حفظ می کند. ریباندینگ یا صافی ژاپنی به دلیل اینکه به شدت حاوی مواد شیمیایی می باشد ساختار مو را به کل بهم می ریزد و موی شما را دگرگون می کند که این امر به شدت ضرر می باشد و ما هرگز به مشتریان عزیز کراتین مو آن را پیشنهاد نمی کنیم. مطمئن باشید مویی که به طور طبیعی لخت نبوده و حال بدون استفاده از سشوار بعد از حمام صاف می ماند ساختار خود را از دست داده است و به زودی شکننده و یا تکه تکه می شود.

بعد از کراتین مو چگونه موهای خود را خشک کنیم؟

یکی از سوالات به شدت پر کاربرد برای مشتریان عزیز کراتین مو این می باشد که پس از انجام کراتین مو ، بعد از هر بار حمام رفتن چگونه بایستی موهای خود را خشک کنیم؟ جواب بسیار ساده است ، مشتریان عزیز کراتین مو بعد از هر بار حمام رفتن باید موهای خود را با باد گرم ولی نه داغ سشوار به آسانی با برس کردن خشک کنند. ممکن است بعضی از عزیزان فکر کنند که باید بدون سشوار موهایشان لخت شود ، این طرز فکر درست نیست ، کراتین یک امر درمانی است که موهای شا را صاف و لخت هم می کند اما قرار نیست که ساختار موی شما را از هم بپاشاند! موهای شما بسیار راحت تر از سابق خشک می شود و کاملا نیز صاف می گردد. برای اینکه بدانید ماندگاری اثر کراتین مو چقدر است؟ می توانید مطلب ماندگاری اثر کراتین مو چقدر است؟ را نیز مطالعه نمایید.

باور غلط در رابطه با کراتین مو

کراتین مو بدون نیاز به خشکی با سشوار بعد از حمام؟؟!!!

برخی از همکاران عزیز ما اخیرا به مشتریان کراتین مو گفته اند که کراتین مویی که آنها انجام می دهند نیاز به سشوار بعد از حمام کردن ندارد و بدون خشک کردن موهایشان را لخت می کند. حال قضیه از چه قرار است؟ من به شما توضیح می دهم ، این دوستان عزیز از مواد ریباندینگ یا صافی ژاپنی وارد مواد کراتینشون می کنن ! که این کار بشدت کار اشتباهی است و همانطور که گفتیم ساختار مو را به طور کامل از بین می برد و اون مو دیگر مویی مرده است!

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید