کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

برخی موارد موثر در ماندگاری بیشتر اثر کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتین مو یکی از محبوب ترین روش های احیا و صافی موها می باشد. این روزها با تغییر سبک زندگی افراد و همینطور ورود لوازم آرایش متنوع به زندگی مردم ، کراتین مو در حال تبدیل شدن به یکی از موارد واجب برای سلامت موها می باشد. حال باید بدانیم که دوام کراتین مو از 4 ماه تا 6 ماه به طور میانگین می باشد. اما با رعایت مواردی می توان ماندگاری اثر کراتین مو را حتی به بیش از 9 ماه رساند. چگونه؟ دوستداران عزیز کراتین مو در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کلر و سایر مواد شیمیایی دشمن اثر کراتین مو

بعد از انجام خدمات کراتین مو بایستی تا آنجا که می توانیم موهای خود را در معرض مواد شیمیایی قرار ندهیم. مهمترین ماده ای که اثر مخربی بر کراتین مو دارد و شاید به چشم خیلی از مشتریان عزیز کراتین مو نیاید کلر می باشد. اصلی ترین محل وجود کلر در آب استخرها هستند. باید تا آنجا که می توانیم بعد از کراتین مو به استخر نرویم یا از کلاه مخصوص شنا استفاده کنیم تا از تماس آب با موهایمان جلوگیری کند. مواد شیمیایی دیگری هم وجود دارد که اثر کراتین مو را تخریب می کند. مانند تافت ها یا اسپری ای مو ، رنگ موها ، دکلره کردن مو و ... پس برای ماندگاری بیشتر اثر کراتین مو باید از تمام مواد شیمیایی دوری کنیم. اگه می خواید بدونید بهترین مواد کراتین مو مال کجاست ، می تونید مطلب بهترین مواد کراتین مو مال کجاست رو مطالعه نمایید.

برخی موارد موثر در ماندگاری بیشتر اثر کراتین مو

شامپوی سولفات فیری راز ماندگاری کراتین مو

شاید یکی از مواردی که اصلا به چشم مشتریان عزیز کراتین مو نیاید ، استفاده از شامپوی مناسب جهت شستشوی موها بعد از انجام خدمات کراتین مو می باشد. شستشوی موها به طور مرتب هفته ای دو بار و یا بیشتر انجام می پذیرد ، درنتیجه استفاده از شامپوی نامناسب ، اون هم حداقل دوبار در هفته می تواند ضررهای زیادی به سلامت کراتین موی شما وارد کند. بهترین شامپو برای استفاده بعد از کراتین مو ، شامپوهای سولفات فیری و یا بدون سولفات می باشد. این شامپوها بدون هیچگونه اثری ، ماندگاری کراتین موی شما را تضمین می کنند. البته برای ماندگاری بیشتر اثر کراتین مو هرگز نباید استفاده از ماسک مو و روغن های طبیعی را نیز فراموش کرد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید