کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

بعد از کراتینه مو از چه شامپویی استفاده کنیم

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتینه مو این روزها یکی از پر طرفدار ترین روش های صافی و احیای موهای آسیب دیده در دنیا می باشد. با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های جدیدی چون کراتینه مو ، در راستای درمان ، احیا و زیبایی موها نیز پدید آمد. البته ما باید بسیار به این نکته توجه کنیم که حتما قبل از انجام کارهای آرایشی اطلاعات کافی را در رابطه با آن ها بدست بیاوریم و کراتینه مو نیز از این قاعده مستثنا نیست. در این مطلب ما قصد داریم تا شما عزیزان را با کراتینه مو بیشتر آشنا کنیم و یکی از مهمترین پرسش های دوستداران کراتینه مو را پاسخ دهیم. بعد از کراتینه مو از چه شامپویی استفاده کنیم؟ در ادامه با ما همراه باشید.

بعد از کراتینه مو از هر شامپویی نباید استفاده کرد

امروزه انواع و اقسام شامپوها در مغازه ها در سراسر دنیا وجود دارد ، انقدر زیاد که حتی بررسی تمامی آن ها از توان و حوصله خارج است. اما آنچه که برای ما مهم است این است که بعد از کراتینه مو از چه شامپویی استفاده کنیم؟ در واقع بعد از کراتینه مو نباید از هر شامپویی استفاده کرد بلکه فقط باید از شامپوهای سولفات فیری یا بدون سولفات استفاده کرد. سولفات ماده ای است که بر روی کراتینه مو اثر منفی می گذارد ، نه اینکه بعد از یک یا دو بار استفاده کراتینه موی شما از بین برود! خیر ، ولی باعث کم شدن دوام کراتینه موی شما می شود به عنوان مثال اگر قرار باشد با شامپوی سولفات فیری کراتین موی شما 6 تا حتی 9 ماه دوام داشته باشد با استفاده از شامپوهای معمولی این بازه زمانی نصف می شود و کراتینه موی شما زودتر از بین می رود. حال اگر شامپویی یافتیم که بجز سولفات فاقد پارابن هم باشد که دیگر چه بهتر! این دیگر بهترین شامپوی مخصوص موهای کراتینه شده می باشد. اگه می خواید در مورد مطلب ریباندینگ چیست و چرا کراتینه بهتر است بدونید ، می تونید مطلب ریباندینگ چیست و چرا کراتینه بهتر است رو مطالعه نمایید.

بعد از کراتینه مو از چه شامپویی استفاده کنیم

میزان استفاده از شامپو بعد از کراتینه مو

با وجود مشغله های این روزهای بشر و نیاز به استحمام بیشتر در جهت رعایت بهداشت فردی، اگر ما بعد از کرتینه مو از شامپوی سولفات فیری استفاده کنیم هیچگونه محدودیتی در زمینه تعداد دفعات استحمام هفتگی وجود نخواهد داشت. حتی شما می توانید هر روز به حمام بروید و سر خود را با شامپوی سولفات فیری بشورید و همینطور از کراتینه موهای خود لذت ببرید. پس بعد از کراتینه مو هر چه سریعتر بروید و یک عدد شامپوی سولفات فیری یا بدون سولفات تهیه کنید!

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید