کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

  جهت رزرو وقت از طریق دایرکت اینستاگرام کلیک کنید.

  شنبه تا پنجشنبه (با هماهنگی قبلی)

  09229097343

بهبود کراتین مو به کمک تغذیه

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

بهبود کراتین مو به کمک تغذیه؟ آیا واقعا می توان به کمک رژیم های غذایی ماده کراتین موجود در بدن را افزایش داد ، که هم به سلامت موها کمک می کند و هم ناخن ها و پوست بدن. این روزها با پیشرفت تکنولوژی و علم رژیم های غذایی کارهای خارق العاده ای انجام می دهند. از سلامت قسمت های مختلف بدن انسان گرفته تا کراتین مو! در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا ببینید کدام یک از مواد غذایی می توانند در بهبود کراتین مو به شما کمک کنند.

کراتین مو و خوردن مواد پروتئینی

با استفاده از رژیم غذایی صحیح که سرشار از پروتئین و ویتامین ها باشد، می توان فرآیند تولید کراتین در بدن را سرعت بخشید و از رشد مو و پوست و ناخن حمایت کرد. اسیدهای آمینه اساس سازنده پروتئین هایی همچون کراتین هستند. کراتین از اسیدهای آمینه غنی از گوگرد درست شده است. غذاهای دارای پروتئین زیاد مثل گوشت، لوبیا و تخم مرغ منابع خوبی از کراتین هستند. که می توانند به کراتین مو شما کمک کنند. همینطور بهبود کراتین مو را می توان در بعضی از سبزیجات مانند پیاز، کلم پیچ، مارچوبه و کلم بروکسل نیز یافت. در حقیقت خوردن این مواد غذایی می تواند به کراتین مو شما کمک شایانی بکند و همینطور میزان کراتین موجود در بدن شما را افزایش دهد. که این امر کمک شایانی به رشد و سلامت موها ، ناخن ها و پوست شما می کند. اگه می خواید بدونید کراتین مو در بین مردم کدام کشورها محبوب تر است ، می تونید مطلب کراتین مو محبوبترین در بین مردم خاورمیانه رو مطالعه نمایید.

بهبود کراتین مو به کمک تغذیه

کراتین مو و ویتامین A

ویتامین A نیز می تواند کمک زیادی به کراتین مو شما بکند. در حقیقت استفاده از غذاهایی که دارای ویتامین A هستند می تواند بهبود بخش کراتین مو شما باشد. منابع عالی غذایی ویتامین A شامل بسیاری از میوه ها و سبزیجات نارنجی رنگ مثل کدو، سیب زمینی شیرین، کدو حلوایی و هویج خام می شود. سبزیجات پخته شده چون اسفناج و کلم پیچ نیز غنی از ویتامین A هستند. پس برای بهبود کراتین مو ، لطفا از مواد غذایی نامبرده در این مطلب در رژیم غذایی روزانه تان استفاده نمایید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید