کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

بهترین مواد کراتین مو مال کجاست

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

بهترین مواد کراتین مو برای کجاست؟ یکی از مهمترین سوالاتی که همواره ذهن مشتریان عزیز کراتین مو و همچنین بسیاری از آرایشگران عزیز که خدمات کراتین مو انجام می دهند را مشغول کرده است. پاسخ به این سوال نیاز به سال ها تجربه در زمینه کراتین مو دارد.بسیاری از مشتریان عزیز کراتین مو و همچنین آرایشگران گمان می کنند که کراتین موی برزیلی بهترین نوع از مواد کراتین مو می باشد. عده دیگری گمان می کنند که مواد کراتین مو مراکشی بهترین و با کیفیت ترین مواد کراتین دنیا است. این روزها چین نیز در تمام زمینه های تجارت و حتی لوازم آرایشی پیشگام است. و آمریکا هم که دارای بزرگترین اقتصاد دنیا می باشد در بحث لوازم آرایشی حرف اول را می زند. در ادامه با ما همراه باشید تا به جواب این سوال برسیم.

اصطلاح کراتین مو برزیلی یا کراتین مو مراکشی

مردمان برزیل در قاره آمریکا مردمانی با موهای فر و وز یا مجعد هستند. در حقیقت برزیلی های اصیل دارای موهایی فرفری یا مجعد و ضخیم می باشند. یکی از دلایلی که بر روی برخی از قوطی های مواد کراتین نوشته شده است مواد کراتین مو برزیلی همین می باشد. یعنی ساخته شده برای صاف کردن موهای برزیلی ، که منظور همان فرفری یا فر ریز است. بسیاری مواد کراتین مو وجود دارد که با اینکه ساخت برزیل نیستند ولی روی آنها نوشته شده است مواد کراتین مو برزیلی! همین ماجرا در رابطه با مراکش نیز وجود دارد. اما به جرات می توان گفت که مواد کراتین مو ساخت برزیل یا مراکش بهترین و باکیفیت ترین مواد کراتین مو موجود در بازار نیستند و این فقط یک اصطلاح می باشد. اگه می خواید بدونید علت چرب شدن موها بعد از کراتین مو چیه ، می تونید مطلب کراتین مو و داستان چرب شدن موها رو مطالعه نمایید.

بهترین مواد کراتین مو مال کجاست

مواد کراتین مو ساخت آمریکا بهترین و باکیفیت ترین

آمریکا با توجه به بزرگترین اقتصاد دنیا بودن ، همواره از تولید محصولات و یا کالاهای بی کیفیت و غیر استاندارد در بازارهایش شدیدا جلوگیری می کند. و به همین دلیل تدابیر سختگیرانه ای برای راهی کردن یک کالا به بازار اتخاذ کرده است. کراتین مو بهار گلی مواد کراتین مو ساخت آمریکا را بهترین مواد کراتین مو می داند و خود ما نیز به صورت شخصی موادمان را از کشور آمریکا خریداری کرده و وارد کشور می کنیم. نمی خواهیم بگوییم که سایر موادهای کراتین مو همه بی کیفیت هستند ، اما مواد کرتین مو که ساخت کشور آمریکا باشد ، قطعا با کیفیت و بی نقص است.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید