کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

تفاوت کراتین موی صافی با کراتین موی احیا

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

تفاوت کراتین موی صافی با کراتین موی احیا چیست؟ این سوالی است که در ذهن اکثر مشتریان کراتین مو وجود دارد. جواب سوال ساده است. اصلا چنین کراتین هایی وجود ندارد!!! کراتین مو همانطور که از اسمش مشخص است ، حاوی ماده کراتین می باشد و یک روش درمانی است. یک مدل هم بیشتر ندارد. که نام آن کراتین مو است. در حقیقت ماده کراتین در موی همه انسانها وجود دارد ، در برخی کم است و در برخی زیاد. با انجام خدمات کراتین مو ، ما این ماده را به موهای شما اضافه می کنیم و یا میزان آن را افزایش می دهیم. کراتین مو کلا خاصیت احیا کننده دارد و موها را نیز صاف می کند. حال اگر روشی احیا نکند و فقط صافی دهد ، آن روش دیگر اسمش کراتین مو نیست بلکه ریباندینگ یا سایر روش های صاف کننده مو هست که برعکس کراتین کاملا شیمیایی هستند.

کراتین مو احیا می کند و صافی هم می دهد

در واقع بهتر است بگوییم که کراتین مو بهار گلی موهای شما را احیا می کند و به موهای شما صافی هم می دهد. کراتین های زیادی در بازار موجود می باشد ولی تیم کراتین مو بهار گلی مواد خود را مستقیما از خارج از کشور تهیه می کند که از کیفیت فوق العاده ای هم برخوردار می باشد. برای دیدن تصاویر قبل و بعد موی مشتریان کراتین مو بهار گلی اینجا کلیک کنید. اگر می خواهید بدانید که آیا کراتین مو باعث تغییر رنگ مو میشود؟ ، می توانید مطلب آیا کراتین مو باعث تغییر رنگ مو میشود؟ را نیز مطالعه نمایید.

تفاوت کراتین موی صافی با کراتین موی احیا

کراتین مو فقط احیا هم داریم؟

این سوال بعضی اوقات توسط مشتریان عزیز کراتین مو پرسیده می شود که ما چون موهای فر قشنگی داریم می خواهیم فقط کراتین کنیم که موهامون احیا بشه و نمی خواهیم که صاف بشه و دیگه فر نباشه. باید گفت که کراتین مو در هر صورت صافی را به موهای شما می دهد و اینکه بخوایم کراتین مو انجام بدیم که فقط موهامون احیا بشه و صاف نشه امکان پذیر نیست.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید