کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

تفاوت کراتین مو و ریباندینگ

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

بیشتر خانم هایی که موهای فرفری و یا مجعد و وز دارند به طور پیوسته به دنبال راه حلی برای داشتن موهایی صاف و ابریشمی هستند ، روشی مانند کراتین مو. در این مقاله می خواهیم دو روش بسیار مطرح و پر طرفدار را با یکدیگر مقایسه کنیم. روش اول کراتین مو می باشد که روشی به نسبت طبیعی برای صاف و ابریشمی کردن موها می باشد و روش دوم ریباندینگ است که نسبت به روش اول شیمیایی تر می باشد. برای اطلاع از تفاوت کراتین مو و ریباندینگ ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.

کراتین مو چیست و چگونه عمل می کند؟

کراتین مو ساقه های مو را تقویت می کند و مواد پروتئینی مورد نیاز مو را به آن می رساند که همان کراتین است و باعث صاف شدن موها و از بین رفتن وزی موها می گردد ضمنا کراتین مو هیچگونه تخریبی در ساختار طبیعی موها ایجاد نمی کند. از درمان کراتین مو برای انواع موهای مختلف از مجعد و فرفری ، دکلره و موهایی که کش می آیند و به اصطلاع عامیانه آدامسی شده اند و همینطور موهای آسیب دیده استفاده می شود. برای اطلاع بیشتر از ویژگی های کراتین مو می توانید مطلب موهای فرفری و مجعد و کراتین مو را نیز مطالعه نمایید.

تفاوت کراتین مو و ریباندینگ

ریباندینگ چیست و چگونه عمل می کند؟

اما ریباندینگ با همان صاف کردن مو به کمک مواد شیمیایی کاملا بر خلاف کراتین مو ساختار موها را تخریب می کند و بر همین اساس از ریباندینگ برای موهای رنگ شده نباید استفاده کرد و یا بر خلاف کراتین مو باید خیلی با احتیاط این کار را انجام داد. در واقع این تغییر در ساختار موها باعث از بین رفتن رطوبت و آب درون ساقه موها می شود بر خلاف کراتین مو که رطوبت و کراتین را به موها اضافه می کند. یکی از بزرگترین معایب این روش این است که بعد از استفاده از این روش موها دیگر به راحتی حالت نمی گیرند. این روش بر خلاف کراتین مو که به طور متوسط تا 6 ماه ماندگاری دارد به صورت دائمی می باشد و همین امر دلیلی کافی برای از بین بردن ساختار طبیعی مو در ریباندینگ است.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید