کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

تیروئید کم کار و کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

تیروئید کم کار یکی از مشکلاتی است که متاسفانه بعضی از مردم با آن مواجه هستند. این افراد عموما دارای موها و پوست خشکی هستند. در حقیقت این افراد می توانند از طریق انجام خدمات کراتین مو ، مشکل خشکی موهای خود را برطرف نمایند. کراتین مو می تواند در زمینه نرم کردن موها و رفع مشکل خشکی از موها بسیار کمک کند. همانطور که شاید قبلا شنیده باشید. کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در موهای افراد وجود دارد. کم بودن این ماده در ساقه مو سبب خشکی و یا وز شدن موها می شود. با انجام خدمات کراتین مو ، ما کراتین را به ساقه مو می رسانیم که سبب نرمی ، طراوت و لختی مو می شود.

چگونه کراتین مو خشکی موها را برطرف می کند

این عمل رسما با جذب ماده کراتین از طریق ساقه مو انجام می شود. ماده کراتین که به طور ذاتی در افرادی با موهای فرفری یا وز و مجعد کم است بایستی از طریق انجام خدمات کراتین مو به موها وارد شود. که این امر باعث نرمی و صافی موها می شود. در حقیقت کراتین به طور ذاتی در موهای افرادی که دارای موهای صاف هستند زیادتر می باشد از افرادی که دارای موهای فرفری و خشک هستند. اگر می خواهید بدانید آیا بعد از کراتین مو سر زودتر چرب میشود؟ ، می توانید مطلب آیا بعد از کراتین مو سر زودتر چرب میشود؟ را نیز مطالعه نمایید.

تیروئید کم کار و کراتین مو

تکرار کراتین مو برای تیروئیدهای کم کار

مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی که دارای تیروئید کم کار هستند باید برای رفع این مشکل از خدمات کراتین مو ما استفاده نمایند. بعد از انجام کراتین مو با بکارگیری موارد نگهداری و مراقبت از کراتین مو می توانند تا 6 ماه یا حتی بیشتر موهای نرم و صافی داشته باشند. بعد از گذشت این مدت اگر دیدند که اثر کراتین موی آنها کم شده است بایستی مجددا برای انجام خدمات کراتین مو مراجعه نمایند.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید