کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

جوانب مختلف کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتین مو از دو جنبه مهم ارزیابی میشه ، که به هیچ وجه نمی توان این دو جنبه را از یکدیگر جدا کرد. اولین جنبه کراتین مو احیای مو می باشد. که در حقیقت به موهای شما طراوت و تازگی و فرمت ابریشمی می بخشد. در حقیقت این بخش بسیار برای سلامت مو اهمیت دارد. جنبه دیگر کراتین مو صافی مو می باشد. در اصل این مورد جنبه زیبایی دارد. که البته از نگاه اکثر مشتریان کراتین مو اهمیت ویژه ای دارد.

می توان جنبه های کراتین مو را از هم جدا کرد؟

این سوال یکی از سوالاتی است که توسط مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی زیاد پرسیده می شود. در واقع برخی از مشتریان دوست دارند کراتین مو انجام دهند اما فقط موهایشان احیا شود و نمی خواهند که حالت فر موهایشان از بین برود. در واقع این افراد از مشتریانی هستند که به کراتین مو علاقه دارند اما فر موهایشان برایشان اولویت دارد. پاسخ به این سوال صد در صد منفی هست. به هیچ وجه نمی توان صافی را از کراتین مو جدا کرد ، همانطور که نمی توان احیا را از کراتین مو جدا کرد. اگه می خواید بدونید داستان کراتین مو با شینیون و بابلیس چیه؟ ، می تونید مطلب داستان کراتین مو با شینیون و بابلیس رو مطالعه نمایید.

جوانب مختلف کراتین مو

کدام جنبه کراتین مو مهمتر است؟

این سوال یک سوال تخصصی نیست، بلکه یک سوال کاملا شخصی و سلیقه ای است. خیلی از مشتریان کراتین مو احیای موهایشان را در اولویت قرار می دهند و خیلی هم صافی موهایشان برایشان مهم است. نمی توان گفت کدام یک از مشتریان کراتین مو در اشتباه هستند. چون سلیقه ها متفاوت است. به نظر ما ، هر دو جنبه کراتین مو از اهمیت یکسانی برخوردار هستند.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید