کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

حتی کراتین مو هم میتونه باعث سوختگی مو بشه

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

سوختگی مو و مشکلات ناشی از آن ، از آن دسته مسائلی هست که معمولا برای بانوان عزیز جای ابهام بسیار دارد. که مشتریان عزیز کراتین مو نیز باید اطلاعات خوبی درباره آن کسب کنند. سوختگی مو معمولا بر اثر دکلره و یا رنگ کردن موها رخ می دهد. اما باید به شما عزیزان این نکته را یادآوری کنیم که این مسئله حتی می تواند از طریق کراتین مو نیز رخ دهد. حتما می پرسید چگونه؟ در ادامه مطلب این موضوع را برای شما مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی شرح می دهیم.

کراتین مو و سوختگی موها! چگونه ممکن است؟

کراتین مو فرآیندی است درمانی که بر اثر آن موها سلامت خود را مجددا بدست آورده و احیا می شوند. از این رو به کراتین مو احیای مو نیز می گویند. اما دقت کنید ، چند مسئله هستند که می توانند در همین فرآیند کراتین مو باعث سوختگی موهای شما عزیزان شوند. مهمترین چیز استفاده از مواد تقلبی یا مواد کراتین دارای ریباندینگ یا صافی می باشد. استفاده از مواد کراتین غیر مرغوب همواره ضررهای جبران ناپذیری به موهای شما عزیزان وارد می کند که یکی از آن هم می تواند سوختگی مو باشد. مورد بعدی نحوه و درجه اتو کشی موها می باشد. باید این نکته را در نظر بگیریم که اتو کشی کراتین مو یک امر تخصصی می باشد و نیاز به تجربه کافی دارد. از این رو پیشنهاد می کنیم ، یک هرگز این کار را ساده نپندارید و در خانه انجام ندهید. دوم ، به هر شخص تازه کاری اطمینان نکنید. اگه می خواید رابطه کراتین مو رو با ریزش مو بدونید ، می تونید مطلب کراتین مو ربطی به ریزش مو ندارد رو مطالعه نمایید.

حتی کراتین مو هم میتونه باعث سوختگی مو بشه

کراتین مو درمانگر سوختگی موها

در حقیقت کراتین مو درمان کننده موهای سوخته می باشد. البته نباید انتظار معجزه داشت. اما کراتین مو با فرآیند جذب ماده کراتین به موهای شما ، حتی موهای سوخته را نیز احیا و درمان می کند و تا حد بسیار زیادی می تواند موهای سوخته شما را به حالت قبل از سوختگی برگرداند. پس برای گرفتن نتیجه بهتر از کراتین مو ، به افراد با تجربه و متخصص کراتین مو مراجعه کنید ، مثل خانه کراتین مو بهار گلی!

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید