کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

خشک کردن بعد از کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

این روزها کراتین مو یکی از شایع ترین و محبوبترین روش های احیا و درمان موها می باشد که در عین حال صافی فوق العاده ای هم به موهای افراد می دهد. در حقیقت کراتین مو تبدیل شده است به روش اصلی احیا و درمان موهای آسیب دیده. حال که احتمال این وجود دارد که در آینده شما نیز بخواهید از روش بی نظیر کراتین مو برای احیا و درمان موهایتان استفاده نمایید بهتر است که با جزئیات این روش بیشتر آشنا شوید.

مساله ای حیاتی به نام خشک کردن بعد از کراتین مو

در واقع برای نتیجه بهتر گرفتن از روش درمانی کراتین مو و همینطور ماندگاری بیشتر کراتین مو بهتر است که ما با این روش بهتر آشنا شویم. مهمترین مساله ای که در این زمینه اهمیت دارد نحوه خشک کردن موها بعد از انجام عمل کراتین مو می باشد. گذشته از اینکه برخی افراد به اشتباه فکر می کنند که مویی که کراتین می شود بایستی بدون خشک کردن به صورت صاف در بیاید ، بایستی این نکته را گوشزد نماییم که شما بایستی پس از انجام کراتین مو حتما بعد از هر بار حمام رفتن موهای خود را به خوبی توسط باد ملایم سشوار و برس کشی خشک نمایید. به این دلیل که خیس رها کردن موها نه تنها باعث بوجود آمدن پوسیدگی بر روی ساقه موها می شود ، بلکه به دوام و کیفیت کراتین موی شما نیز آسیب می رساند. پس باید این نکته حیاتی را فراموش نکرد و بعد از هر بر استحمام آن را اجرا نمود. اگه می خواید در مورد مطلب کراتین مو عامل افزایش بهداشت فردی بدونید ، می تونید مطلب کراتین مو عامل افزایش بهداشت فردی رو مطالعه نمایید.

خشک کردن بعد از کراتین مو

کراتین مو عامل تقویت ساقه مو

کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در موی انسان وجود دارد و بافت مو را حفظ می کند. تزریق این ماده حیاتی توسط عمل کراتین مو به ساقه موها باعث احیا و درمان و همینطور بازگشت طراوت به ساقه موهای شما می گردد. در اصل زمانی که این ماده در موهای شما زیاد شود ، شما دارای موهایی سالم تر و صاف تر و همینطور ابریشمی تر خواهید شد. و آسیب های رسیده به موهای شما از طریق رنگ موها و غیره تا حد زیادی برطرف می شوند.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید