کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

داستان کراتین مو با شینیون و بابلیس

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

بعد از اینکه کراتین مو انجام دادم می تونم با بابلیس یا اتو مو کار کنم رو موهام؟ می تونم شینیون کنم؟ اینا همه سوالاتی هست که توی ذهن مشتریان کراتین مو شکل می گیره. در ادامه این متن به شما مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی شرح می دم که چه کاری رو می تونن انجام بدن و چه کاری رو نمی تونن انجام بدن. مراقبت از کراتین مو خودش مبحث مهمیه ، با توجه به درمانی بودن کراتین مو باید در حفظ و نگهداری از اون دقت کنیم. تا در آخر موهای سالمی داشته باشیم.

بعد از کراتین مو می تونم با بابلیس و اتو کار کنم؟

یکی از سوالاتی که مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی گاها از ما می پرسن همین سواله. در جواب به ای سوال باید بگم که بعد از کراتین مو ، موهای شما کاملا صاف و ابریشمی می شود. در نتیجه دیگر نیازی به کار کردن با اتوی مو نمی باشد. اما در مورد بابلیس ، بعضی وقتها مشتریان عزیز کراتین مو ما دوست دارن که برای مهمانی یا مراسمی خاص با بابلیس موهای کراتین شده خود را فر کنند. خوب ، گفتنی است که این کار قطعا به کراتین مو شما صدمه خواهد زد همانطور که استفاده از بابلیس در حالت عادی هم به موهای شما صدمه می زند. این عمل باعث می شود که عمر کراتین موی شما کم شود. نه اینکه بگویم اصلا نمی توانید انجام دهید. نه ! اما بهتر است که یا انجام نشود یا خیلی کم انجام شود تا عمر کراتین مو شما را کم نکند. اگر می خواهید بدانید که کراتین مو بدون صافی میشه یا نه؟ ، می توانید مطلب کراتین مو میخوام بدون صافی را نیز مطالعه نمایید.

داستان کراتین مو با شینیون و بابلیس

بعد از کراتین مو می تونم شینیون کنم؟

شینیون کردن یکی از آرایش های مورد پسند خانم ها در زمان برگزاری جشن ها و مهمانی ها می باشد در همین راستا مشتریان کراتین مو بهار گلی از ما می پرسند که آیا بعد از کراتین مو می تونم شینیون کنم یا نه؟ جواب بله هست. می تونید انجام بدید اما باید در نظر داشته باشید که این کار می تونه عمر کراتین مو شما رو کم کنه و هر چه بعد از کراتین مو کمتر این کار رو انجام بدید بهتره.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید