کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

ریباندینگ چیست و چرا کراتینه بهتر است

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

در دهه اخیر لوازم آرایشی پیشرفت های قابل توجهی داشته اند. مواردی مانند ریباندینگ ، کراتینه مو که در واقع کار صافی مو را انجام می دهند و البته تفاوت بسیار زیادی هم با یکدیگر دارند همه طی ده الی 15 سال اخیر وارد بازار شده اند. ما در استفاده از این موارد باید بسیار با دقت و با دانش عمل کنیم. شاید سوال بپرسید کراتینه چیست؟ یا ریباندینگ چیست؟ در واقع شما باید قبل از انجام هر کاری اطلاعات کافی در رابطه با آن کار داشته باشید و بر مبنای دانش خود عمل کنید. در غیر این صورت نتیجه دلخواه را کسب نخواهید کرد. حال ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با ریباندیگ و کراتینه مو آشنا کنیم ، پس در ادامه با ما همراه باشید.

ریباندینگ چیست؟

ریباندینگ یکی از روشهای صافی مو می باشد و بر عکس کراتینه مو یک روش کاملا شیمیایی می باشد که ساختار مو را از بین می برد و مو را به یک موی مرده تبدیل می کند. البته ناگفته نماند که صافی به موهای شما می دهد اما موی ریباندینگ شده در حقیقت دیگر ساختار موی طبیعی را ندارد و دچار آسیب بسیار جدی شده است و حتی ممکن است بعد از گذشت چند ماه خشک شود و یا خرد شود. این روش یک روش کاملا شیمیایی می باشد و ما هرگز آن را به شما مشتریان عزیزمان پیشنهاد نمی کنیم. ریباندینگ ، گلد و .... همه به کل شیمیایی هستند و از نظر ما کاملا برای موها مضر می باشند. اگر فر بودن و یا وز بودن موهای شما ، ما را کلافه کرده است و یا به دنبال تغییر و تنوع در چهره خود هستید می توانید برای صافی موهای خود از روش درمانی کراتینه مو استفاده کنید که نه تنها شیمیایی نیست بلکه یک روش کاملا درمانی می باشد که علاوه بر صافی باعث احیای موهای آسیب دیده شما نیز می شود. اگه می خواید در مورد مطلب علت وز شدن مو بعد از کراتینه بدونید ، می تونید مطلب علت وز شدن مو بعد از کراتینه رو مطالعه نمایید.

ریباندینگ چیست و چرا کراتینه بهتر است

چرا کراتینه بهتر از ریباندینگ است؟

البته در پاراگراف قبل تا حدودی توضیح دادیم در این رابطه اما بهتراست که در مورد کراتینه مو ریشه ای تر بدانید. ماده کراتین ، به طور طبیعی در موهای انسان ها و حیوانات وجود دارد. هر چه میزان این ماده بشتر باشد موها نرم تر و صاف تر هستند و هر چه کمتر ، موها وز تر و یا فرفری تر می شوند. در روش کراتینه مو ، ما ماده کراتین را به ساقه موهای شما تزریق می کنیم و جذب موهای شما می شود ، در نتیجه هم موهای شما را صاف و ابریشمی می کند و هم آسیب های رسیده به موهای شما را درمان می کند.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید