کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

سوالات متداول درباره کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتین مو از آن دسته مواردی است که باید اطلاعات زیادی درباره آن کسب کرد و همواره سوالات متعددی در رابطه با کراتین مو مطرح می شود. در این مطلب سعی بر این داریم تا به تعدادی از سوالات مهم و اساسی در رابطه با کراتین مو پاسخ دهیم تا به این روش بتوانیم کمکی هر چند کوچک به شما عزیزان و دوستداران کراتین مو کرده باشیم. پس در ادامه با این مطلب ما را همراهی کنید.

چقدر قبل از کراتین مو می تونم موهامو رنگ کنم؟

خیلی از مشتریان عزیز کراتین مو این سوال رو از ما می پرسن که اگر می خوان موهاشونو قبل از کراتین مو رنگ کنن، تا چند روز قبل می تونن این کارو انجام بدن؟ پاسخ سادس شما حتی یک روز قبل از کراتین مو هم می تونید موهاتونو رنگ کنید، حتی همون روز و قبل از کراتین مو هم می تونید موهاتونو رنگ کنید و هیچ تاثیری هم بر کراتین موهاتون نداره. اما بهترین حالت برای سلامت موهاتون اینه که سه روز قبل از کراتین موهاتون تشریف ببرید برای رنگ کردن موها. این بهترین حالت موجود می باشد. اگه می خواید انواع کراتین مو رو بشناسید ، می تونید مطلب انواع کراتین مو رو مطالعه نمایید.

سوالات متداول درباره کراتین مو

بعد از کراتین می تونم موهامو شینیون کنم یا حالت بدم؟

یکی دیگه از سوالاتی که زیاد مطرح میشه اینه که با توجه به صاف شدن موها ، آیا بعد از کراتین مو می تونم موهامو شینیون کنم و یا حالت بدم به موهام؟ پاسخ به این سوال بله هست ، قطعا می تونید موهاتونو شینیون کنید و یا به کمک دستگاه های آرایشی حالت دار کنید. اما انجام این کارها با توجه به بکار بردن انواع اسپری ها و بابلیس ها و ... باعث کوتاه شدن دوام کراتین مو شما عزیزان می شه. در حقیقت بهتر هست که یا انجام نشه و یا خیلی کم و در صورت لزوم انجام بشه.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید