کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

شامپو بچه برای موهای کراتینه شده

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

آیا شامپو بچه برای موهای کراتینه شده مناسب است؟ کراتینه مو روشی درمانی و غیر شیمیایی برای رفع آسیب ها و سوختگی های موهای شما می باشد. با توجه به تخصصی بودن بحث کراتینه مو ، سوال های متعددی در این زمینه وجود دارد، یکی از مهمترین این سوال ها این است که بعد از کراتینه مو از چه شامپویی استفاده کنیم؟ می توانیم از شامپو بچه برای بعد از کراتینه مو استفاده کنیم؟ چند بار در هفته می توانیم استفاده کنیم؟ آیا اصلا محدودیتی در این زمینه وجود دارد؟ همه این ها سوالاتی می باشد که در این زمینه مطرح است. در ادامه این مطلب می خواهیم پاسخ این سوالات را به شما عزیزان ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

چرا می گن شامپو بچه برای موهای کراتینه شده؟

شامپویی برای استفاده بعد از کراتینه مو مناسب است که سولفات فیری یا بدون سولفات باشد. در حقیقت سولفات ماده ای است که دشمن کراتینه مو می باشد ، نه اینکه به طور کل کراتینه موی شما را نابود کند! خیر ، بلکه رفته رفته و آرام آرام اثر کراتینه موی شما را از بین می برد ، در حقیقت به جای اینک اثر کراتینه مو های شما 6 و یا 8 ماه بماند ، در عرض دو تا 3 ماه این اثر از بین می رود و موهای شما به حالت قبل ازکراتینه بر می گردد. حال به دلیل حساسیتی که در پوست و موی کودکان وجود دارد ، شامپوهای بچه عموما بدون سولفات هستند و مناسب برای استفاده بعد از کراتینه مو ، اگر دقت کرده باشید شامپوهای سولفات فیری یا بدون سولفات کمتر کف می کنند ، که این امر خود نشانه ای است از نبود سولفات در درون این شامپوها. پس حالا متوجه شدید چرا می گن شامپو بچه برای موهای کراتینه شده؟ اگه می خواید درباره کراتینه مو بعد از دکلره بدونید ، می تونید مطلب کراتینه مو بعد از دکلره رو مطالعه نمایید.

شامپو بچه برای موهای کراتینه شده

چند بار در هفته می توان از شامپو بچه برای موهای کراتینه شده استفاده کرد؟

اگر از شامپو بچه برای موهای کراتینه شده استفاده می کنید هیچگونه محدودیتی در تعداد دفعات استفاده از آن وجود ندارد ، در واقع شما می توانید هر روز هفته به حمام بروید و موهای خود را با آن بشورید و هیچگونه تاثیر منفی ای هم بر روی کراتینه موی شما نخواهد داشت. فقط توجه کنید که بعد از حمام موهای خود را با باد گرم سشوار خشک کنید ، نه باد داغ آن ، چون باد داغ سشوار شدیدا به موهای سالم و زیبای شما صدمه می زند. کراتینه موی بهار گُلی در خدمت شما عزیزان.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید