کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

شامپو مخصوص موهای کراتین شده

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

در قرن بیستم پیشرفت محولات آرایشی به شدت چشم گیر بوده است و کراتین مو هم از این قاعده خارج نیست. شامپو مخصوص موهای کراتین شده چگونه باید باشد؟ آیا بدون آن شامپو موهای کراتین شده ما به حالت اولیه بر می گردد؟ هفته ای چند بار باید از این شامپو استفاده کرد؟ آیا شستشو با شامپو مخصوص موهای کراتین شده همانند شستشو با شامپوهای روزانه است؟ این شامپو چه تفاوتی با شامپوهای معمولی موجود در بازار دارد؟ همه این ها سوالاتی است که هر کدام می تواند به تنهایی ذهن شما عزیزان دوستدار کراتین مو را به خود مشغول کند. ما در این مقاله سعی بر این داریم تا شما را با کراتین مو و همینطور شامپوی مخصوص موهای کراتین شده بیشتر آشنا کنیم. پس لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

شامپو مخصوص موهای کراتین شده چگونه است؟

در رابطه با کراتین مو ، یکی از قسمت های بسیار مهم آن نگهداری و مراقبت بعد از انجام کراتین مو می باشد. در حقیقت بعد از آنکه کراتین موی شما به خوبی انجام شد ، می بایست از برخی از رفتارها با موهای خود پرهیز کنید تا مدت ماندگاری اثر کراتین خود را افزایش دهید. به عنوان مثال کلر موجود در آب های استخرها باعث از بین رفتن تدریجی کراتین مو می شود که باید برای این کار از کلاه مخصوص شنا استفاده کرد. مورد دیگری که مهم می باشد استفاده از شامپو جهت شستشوی هفتگی موها می باشد. ما بعد از انجام کراتین مو باید از شامپوهای فیری سولفات و یا بدون سولفات استفاده کنیم. با استفاده از این شامپوها بعد از کراتین مو ، بدون هیچگونه محدودیتی می توانیم به حمام برویم. حتی هر روز می توان با خیال راحت از این شامپوها استفاده کرد بدون اینکه ضرری به کراتین موهای شما برسد. سولفات موجود در شامپوهای معمولی به تدریج باعث از بین رفتن کراتین موهای شما می شود و رفته رفته آن را از بین خواهد برد ، به عنوان مثال اگر این موارد را رعایت کنیم کراتین موهای ما حتی تا 9 ماه هم دوام خواهد داشت و یا حتی تا یک سال، اما با رعایت نکردن این موارد این زمان حدودا 4 و یا نهایتا 6 ماه خواهد بود. اگه می خواید درباره بهترین مواد کراتینه مو بدونید ، می تونید مطلب بهترین مواد کراتینه مو رو مطالعه نمایید.

شامپو مخصوص موهای کراتین شده

چگونه تشخیص دهیم که شامپو مخصوص موهای کراتین شده کدام است؟

این روزها با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و همینطور علاقه بشر به دانستن ، خوشبختانه تمامی تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی موظف هستند که مواد تشکیل دهنده محصولات خود را بر روی جعبه و یا بطری محصول درج نمایند. به راحتی و با استفاده از این نوشته ها می توانید شامپو مخصوص موهای کراتین شده را تشخیص دهید. روی بطری شامپو را مطالعه نمایید و قسمت مواد تشکیل دهنده را پیدا کنید. دقت نمایید که شامپوی مربوطه شامل سولفات نباشد. در واقع بدون سولفات باشد. با خیال راحت این شامپو را بعد از کراتین موهایتان استفاده نمایید و هیچگونه نگرانی ای از این بابت نداشته باشید. کراتین بهار گُلی در خدمت شما عزیزان می باشد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید