کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

شستشوی مو بعد از کراتینه مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتینه مو یکی از پر طرفدارترین روش هایی می باشد که این روزها در جهت سلامت ، ترمیم و همینطور صافی مو به کار گرفته می شود. در حقیقت کراتینه مو یکی از جدیدترین و ایمن ترین روش هایی است که برای صافی و درخشندگی موها استفاده می شود. با توجه به تخصصی بودن کراتینه مو ، اکثر مشتریان عزیز ، اطلاعات کمی در رابطه با مسائل مربوط به کراتینه مو دارند. در این مقاله ما سعی بر این داریم که نکاتی را که در مورد شستشوی بعد از کراتینه مو وجود دارد را به شما عزیزان بیاموزیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

چند روز بعد از کراتینه مو می توانیم موی خود را بشوریم؟

موادهای مختلفی برای کراتینه مو وجود دارد که هر کدام دارای کیفیتی متفاوت و همینطور دستورالعملی متفاوت هستند. اینکه برای کراتینه مو از کدام مواد استفاده کنیم یک امر کاملا تخصصی می باشد که به تجربه کاری چندین ساله نیاز دارد. اما اینکه بخواهیم برای تمامی موادهای کراتینه مو یک دستورالعمل خاص تعیین کنیم امری غلط است. فارغ از بحث کیفیت و قدرت مواد کراتینه مو برای اینکه بدانیم چند روز بعد از کراتینه مو می توانیم موی خود را بشوریم بایستی دستور العمل مواد کراتینه مو خود را بخوانیم و طبق آن عمل کنیم یا از متخصص کراتینه مو ،که کار را برای ما انجام داده است سوال نماییم. برخی موادهای کراتینه مو به اصطلاح سه روز قرنطینه دارند ، بعضی یک روز و بعضی اصلا قرنطینه ندارند. منظور از قرنطینه همان حمام نرفتن و رعایت برخی موارد خاص جهت حاصل شدن نتیجه بهتر برای کراتینه مو می باشد. اگه می خواید در مورد کراتین مو و روغن تراپی بدونید ، می تونید مطلب کراتین مو و روغن تراپی تضمین سلامت مو رو مطالعه نمایید.

شستشوی مو بعد از کراتینه مو

بعد از کراتینه مو از چه شامپویی استفاده نماییم؟

یکی از مواردی که می توان به دوستداران کراتینه مو گوشزد کرد و تاثیر بسزایی در ماندگاری بیشتر کراتینه مو می شود. استفاده از شامپوهای سولفات فیری می باشد. در واقع با استفاده از شامپوهای بدون سولفات شما می توانید هر چقدر که دوست دارید موهای خود را بشورید و هیچگونه آسیبی به عمر کراتینه موی خود نیز وارد ننمایید. پس سعی کنید حتما بعد از انجام خدمات کراتینه مو یکی از این شامپوها را تهیه نمایید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید