کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتینه مو یک روش درمانی می باشد و با سایر روش های شیمیایی که صرفا فقط برای صاف کردن موها استفاده می شوند و برعکس کراتینه مو هیچگونه خواص درمانی ندارند بسیار متفاوت است. روش های شیمیایی مانند ریباندینگ ، صافی ژاپنی و ... به دلیل شیمیایی بودن به ساختار مو آسیب می زنند که ما هرگز این روش ها را توصیه نمی کنیم. حال برای آشنایی بیشتر با کراتینه مو و همینطور رسیدن به پاسخ این سوال که علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه در بعضی موارد خاص چیست؟ با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا بتوانیم شما را بیشتر با کراتینه مو و ویژگی های منحصر به فرد و فوق العاده اش آشنا کنیم.

علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه چیست؟

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم ، کراتینه مو یک روش درمانی است و فاقد مواد شیمیایی موجود می باشد. در مواردی که از مواد و متریال خوب برای کراتینه مو استفاده شود و تمامی اصول اجرایی آن توسط شخص متخصص و با تجربه در زمینه کراتینه مو انجام شود و همینطور تمامی موارد توصیه ای شخص متخصص به خوبی در دوران قرنطینه بعد از کراتینه مو اجرا شود. تنها دلیل باقی مانده می شود زیر ساخت موی مشتری! این به چه معناست؟ در واقع کراتینه مو بار اول که اجرا می شود حال موهای شما را خوب و دگرگون می کند ، بار دوم بهتر از دفعه اول نتیجه می گیرید و همینطور تا آخر ، در حقیقت اگر یک مویی خیلی آسیب دیده باشد ، در بار اول ممکن است موها کمی کمتر صاف شوند. اما قطعا در دور دوم که بعد از چند ماه انجام می شود موها کاملا صاف می شوند. پس فاکتور مهمی که ممکن است از نظرها پنهان بماند میزان آسیب دیدگی موی شخصی است که قصد دارد کراتینه مو انجام دهد. اگه می خواید درباره شامپو بچه برای موهای کراتینه شده بدونید ، می تونید مطلب شامپو بچه برای موهای کراتینه شده رو مطالعه نمایید.

علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه

سایر مواردی که در صاف نشدن مو بعد از کراتینه تاثیر می گذارند

از موارد دیگری که در صاف نشدن مو بعد از کراتینه تاثیر گذار است و حتما باید به آن دقت شود. رعایت موارد قرنطینه است که بر طبق دستور مواد کراتینه مویی که استفاده می شود بایستی کاملا رعایت شود. به طور مثال خیس نشدن موها طی مدت قرنطینه که از 12 ساعت تا 72 ساعت ممکن است این مدت تغییر کند. البته ناگفته نماند که نحوه اجرای کراتینه مو بسیار مهم است و اگر درست انجام نشود قطعا موی خوبی به شما تحویل داده نمی شود. لطفا برای انجام خدمات کراتینه مو حتما حتما پیش شخص متخصص کراتینه مو بروید که 12 الی 15 سال سابقه انجام این کار را داشه باشد. کراتینه موی بهار گُلی در خدمت شما عزیزان دوست داشتنی برای انجام کلیه خدمات کراتینه مو می باشد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید