کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

علت محبوبیت کراتین مو چیست

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

در سال های اخیر کراتین مو محبوب ترین روش در میان روش های صاف کننده مو شده است. اما کراتین مو بر خلاف روش های دیگر صافی مو یک خاصیت دیگر هم دارد و آن خاصیت ترمیمی و درمانی کراتین مو می باشد. در واقع کراتین مو فقط یک روش صافی مو نیست ، بلکه به همراه صافی ، موهای شما را احیا و درمان می کند و از آسیب ها رها می سازد. در ادامه این مطلب می خواهیم اشاره ای به دلایل محبوبیت کراتین مو در سال های اخییر داشته باشیم.

صافی فوق العاده و غیر شیمیایی کراتین مو

طبیعتا اولین عامل مهم در بحث محبوبیت کراتین مو ، میزان صافی فوق العاده آن می باشد. که البته لازم به ذکر است که این عامل بسیار به کیفیت مواد کراتین مو و مهارت و نحوه اجرای خدمات کراتین مو بستگی دارد. و مهمتر اینکه این صافی بر خلاف روش های دیگر صافی مو ، مانند ریباندینگ یا گلد و ... به صورت شیمیایی نمی باشد و کاملا با استفاده از جذب ماده کراتین ، که یک ماده کاملا طبیعی می باشد بدست می آید. صافی به دست آمده از طریق کراتین مو باعث بر هم زدن ساختار موهای شما نمی شود و حدودا 4 تا 6 ماه دوام دارد و پس از این مدت ، بسته به میزان مراقبت شخص ، موها کم کم به فرم طبیعی خود بر می گردند. اگه می خواید بیشتر در مورد دوام و چگونگی کراتین مو بدونید ، می تونید مطلب کراتینه مو هر بار بهتر از قبل رو مطالعه نمایید.

علت محبوبیت کراتین مو چیست

احیا و درمان موها توسط کراتین مو

فاکتور دیگری که عامل محبوبیت کراتین مو می باشد ، احیا و درمان موها ست. کراتین مو تنها روش صافی مو می باشد که نه تنها به موها آسیبی نمی رساند بلکه باعث صافی و احیای موها نیز می شود. اگر از مواد کراتین خوب استفاده نمایید و برای انجام خدمات کراتین مو پیش شخص متخصص کراتین مو بروید. قطعا نتیجه ای باور نکردنی می گیرید. نتیجه ای که صافی و احیای موهای شما را در پی خواهد داشت.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید