کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

علت وز شدن مو بعد از کراتینه

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتینه مو یا همان کراتین مو ، این روزها از بهترین روش های درمان ، احیا و صافی موها می باشد. در واقع با پیشرفت دنیای مد و فشن و بالا رفتن تب استفاده از رنگ موهای مختلف و متنوع و همینطور اتوهای مو و بابلیس های مختلف نیاز به کراتینه مو بیشتر از قبل احساس می شود. حال باید توجه داشته باشیم که موضوع کراتینه مو یک موضوع ساده نیست و باید با نهایت دقت و تجربه کافی انجام شود و همینطور کمی مراقبت ، که بعد از انجام خدمات کراتینه مو برای طولانی تر شدن ماندگاری کراتینه مو باید انجام دهیم. در غیر اینصورت کراتینه موی مطلوبی نخواهیم داشت ، البته باید توجه داشه باشیم که انجام این مراقبت ها بسیار ساده و آسان است و مهمتر از آن دقت و تجربه کافی در اجرای کراتینه مو می باشد که فقدان آن باعث آسیب های متعددی به موهای شما و همینطور می تواند علت وز شدن موهای شما بعد از کراتینه باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به شما عزیزان ارائه دهیم.

انجام صحیح و بی نقص فرآیند کراتینه مو

مهمترین علت وز شدن مو بعد از کراتینه می تواند انجام اشتباه فرآیند کراتینه مو باشد. در نظر داشته باشید که کار کراتینه مو یک امر تخصصی می باشد و اجرای آن کار هر کسی نمی باشد. برای انجام آن شما باید نزد فرد متخصص در زمینه کراتینه مو بروید که سابقه چندین ساله در این زمینه داشته باشد. اجرای غلط این فرآیند و یا استفاده از مواد کراتین نامرغوب و بی کیفیت می تواند مهمترین و اصلی ترین دلیل وز شدن موها بعد از کراتینه باشد. در اصل شما با انجام غیر تخصصی این کار به جای احیا و درمان و صافی موهای خود ، به موهای خودتان آسیب رسانده اید. به همین دلیل موهای شما وز شده است. اگه می خواید در مورد مطلب خشک کردن بعد از کراتین مو بدونید ، می تونید مطلب خشک کردن بعد از کراتین مو رو مطالعه نمایید.

علت وز شدن مو بعد از کراتینه

رعایت مراقبت های بعد از کراتینه مو

رعایت مراقبت های بعد از کراتین مو می تواند عمر کراتین موی شما را طولانی تر کند اما این بدان معنا نیست که رعایت نکردن این موارد می تواند باعث وز شدن موی شما بشود ، خیر! در واقع این اعمال مانند کلاه گذاشتن در زمان استخر رفتن ، برای جلوگیری از برخورد کلر آب به موها و ... تنها باعث ماندگاری طولانی تر کراتینه موی شما می شود. پس با رعایت چنین مواردی که در مطالب قبلی به شما دوستان بازگو کردیم ، ماندگاری کراتینه موی خود را طولانی تر نمایید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید