کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

عواقب کراتینه کردن مو توسط شخص غیر متخصص

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتینه کردن مو این روزها یکی از بهترین روش های درمان و احیای موها می باشد که به صافی و ابریشمی کردن موها هم بسیار کمک می کند. اگر نگاهی به صفحه شبکه های اجتماعی سلبریتی های ایران و دنیا بیاندازید متوجه موهای ابریشمی و درخشان آن ها می شوید که عموما به کمک کراتینه کردن مو به این صورت درآمده اند. البته نکته بسیار مهم در رابطه با کراتینه کردن موها ، اجرا توسط فرد متخصص و باتجربه در رابطه با کراتینه مو می باشد. چون اجرای خدمات کراتینه مو توسط شخص غیر متخصص عواقب بدی به همراه داره که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می کنیم.

موهامو دادم دست دوستم برام کراتینه مو انجام بده!

شاید باورتون نشه اما یکی از مشتریان عزیزمون می گفت یکی از آشناهاشون براشون تعریف کردن که موهاشونو سپردن به دوستشون که براشون خدمات کراتینه مو انجام بده. و نه تنها موهاشون احیا و ابریشمی نشده بوده بلکه با اتوی مو ، موهاشونو سوزونده بودن!!! کراتینه مو کاری است تخصصی و نکات زیادی رو باید در رابطه باهاش دونست. شخص غیر متخصص در رابطه با کراتینه مو ، می تونه موهای شما رو با انتخاب درجه نامتعارف اتوی مو بسوزونه ، شخص غیر متخصص هنگام انجام کراتینه مو می تونه با تعداد دفعات اشتباه اتو کشی به موهای شما آسیب برسونه. شخص غیر متخصص می تونه مواد کراتینه مو تقلبی رو به جای اصلی ناخواسته برای موهای شما استفاده کنه و به موهاتون آسیب جدی برسونه. خصوصا این روزها که مواد کراتینه مو تقلبی در بازارهای در دسترس بیداد می کنه. اگه می خواید بدونید نقش تجربه در فرآیند کراتین مو چیه؟ ، می تونید مطلب نقش تجربه در فرآیند کراتین مو رو مطالعه نمایید.

عواقب کراتینه کردن مو توسط شخص غیر متخصص

انجام خدمات کراتینه مو سال ها تجربه لازم داره

کاری به حساسیت کراتینه مو ، نیازمند سال ها تجربه می باشد. شخص متخصص در زمینه کراتینه مو ، مواد اصلی و با کیفیت برای موهای شما استفاده می کند. و دانش کافی در زمینه شناخت موادهای فیک از اصلی رو داره. شخص متخصص در زمینه کراتینه مو با دانش کافی موهای شما رو به بهترین نحو ممکن کراتینه می کنه و زیبایی رو به موهاتون بر می گردونه. پس لطفا قبل از انجام کراتینه مو نگاهی به سابقه و نمونه کارهای سالنی که برای کراتینه مو تشریف می برید داشته باشید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید