کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

ماجرای کراتین مو و رنگ مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

همیشه یکی از بزرگترین دغدغه های مشتریان عزیز کراتین مو ما این است که آیا می توانند موهایشان را بعد از کراتین مو و یا حتی قبل از آن رنگ کنند. این پرسش همیشه توی ذهن مشتریان کراتین مو نهفته است. رنگ موها همواره آسیب هایی را به ساختار موی طبیعی افراد وارد می کند ، در ادامه به بررسی انجام رنگ مو و کراتین مو می پردازیم.

کراتین مو و استفاده از رنگهای بدون آمونیاک

آمونیاک اصلی ترین ماده ای است که در رنگ مو سبب آسیب به ساختار موها می شود ، در حقیقت باعث خشکی ساقه موها و مشکلات دیگر می شود. پیشنهاد ما به مشتریان عزیز کراتین مو استفاده از رنگ های بدون آمونیاک می باشد. همچون رنگ موی سی دی سی یا فیتو. این رنگ های بدون آمونیاک هیچگونه ضرری به کراتین مو وارد نمی کنند. در حقیقت اصلا دوام کراتین مو را کم نمی کنند و به راحتی می توانید از آنها استفاده نمایید بدون اینکه کوچکترین آسیبی به کراتین مو شما وارد کند. برای اطلاع بیشتر از کراتین مو و داستان دکلره می توانید مطلب کراتین مو و داستان دکلره را نیز مطالعه نمایید.

ماجرای کراتین مو و رنگ مو

بهتر نیست قبل از کراتین مو ، موهامو رنگ کنم؟

این یک سوال مهم در ذهن مشتریان کراتین مو می باشد. بهتر نیست قبل از کراتین مو برم موهامو رنگ کنم؟ با توجه به اینکه اکثر آرایشگران عزیز از رنگ های دارای آمونیاک استفاده می کنن و گاها آنها را به عنوان رنگ موی بدون آمونیاک معرفی می کنن بهتر است که رنگ موی خود را در صورت لزوم بر اجرا ، قبل از کراتین مو انجام بدید. دقت کنید که رنگ موی خود را در سالن های معتبر انجام دهید چون این یک کار تخصصی است و در صورت خوب اجرا شدن حتی می تواند کیفیت کراتین مو شما را تحت تاثیر قرار دهد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید