کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

ماندگاری اثر کراتین مو چقدر است؟

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

یکی از سوالات متداول که همواره در ذهن مشتریان عزیز کراتین مو شکل می گیرد این است که ماندگاری کراتین مو چقدر است؟ ، به طور معمول این عدد 4 تا 6 ماه بیان می شود اما عملا اینگونه نیست که بعد از گذشت 6 ماه موهای شما به حالت قبل از کراتین مو برگردد و صافی و نرمی خود را به طور کامل از دست بدهد. البته حتی ممکن است در صورت رعایت نکردن موارد توصیه شده زودتر از این مدت نیز اثر کراتین مو ضعیف شود که معمولا اینگونه نیست که به طور کامل از بین برود و نرمی و صافی خود را کاملا از دست بدهد.

برای ماندگاری بیشتر اثر کراتین مو چه کار کنیم؟

در این بخش می خواهیم مواردی را به مشتریان عزیز کراتین مو گوشزد کنیم که با رعایت آنها اثر کراتین مو آنها خیلی خیلی ماندگارتر می شود. برای اطلاع بیشتر درباره مطلب کراتین مو درمانگر موخوره می توانید مطلب کراتین مو درمانگر موخوره را نیز مطالعه نمایید.

  • استفاده از ماسک و شامپوی پروتئینه و ویتامینه اورجینال. استفاده از ماسک مو ، هر بار کراتین مو شما را شارژ می کند، در نتیجه استفاده از آن اجباری است.
  • برای برطرف کردن مو خوره ، ابریشمی شدن هرچه بیشتر و برطرف کردن وزی بسیار کم نوک موها ، استفاده از روغن های طبیعی ، اصل و درمانی بهار گلی ، می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. (امکان سفارش روغن ها از طریق دایرکت اینستاگرام ما محیا میباشد)
  • پس از حمام و یا هر عملی که به خیسی کامل موها منجر شود ، مانند استخر و ... موها باید با باد ملایم (به هیچ عنوان داغ نباشد!) و با برس پهن ، کاملا خشک شود.
  • برای نتیجه بهتر کراتین مو ، از مرطوب نگه داشتن مو ، هرچند خیلی کم ، شدیدا باید خودداری شود.
  • انجام دکلره ، دکوپاژ و رنگ بردن مو پس از کراتین مو ممنوع می باشد.
  • رنگ کردن موها فقط در شرایطی که از رنگ بدون آمونیاک استفاده شود مجاز می باشد ، در غیر اینصورت کراتین مو شما به شدت ضعیف می شود.
  • استخر و آب دریا به شدت برای کراتین مو شما مضر است ، مگر در صورت استفاده از کلاه شنا که باعث می شود موها با آب استخر و دریا به هیچ وجه تماس نداشته باشد.
  • واضح است که دستگاه هایی مانند اتوی مو و بابلیس که حرارت بسیار بالایی دارند به شدت به مو آسیب می رساند ، که موی کراتین شده هم از این حالت مستثنا نیست.
  • موادی همچون تافت ، کتیرا و ژل که باعث خشکی موها می شود ، ترجیحا بهتر است پس از کراتین مو استفاده نشوند.
ماندگاری اثر کراتین مو چقدر است؟

ماندگاری اثر کراتین مو بیش از 6 ماه

لازم به ذکر است تعداد خیلی زیادی از مشتریان کراتین مو بهار گلی بوده اند که اثر کراتین موی آنها حتی پس از گذشت یک سال نیز همچنان به وضوح دیده می شده است. در صورت رعایت کردن موارد بالا قطعا اثر کراتین مو شما بیش از 6 ماه ماندگار خواهد بود. شما می توانید تصاویر کراتین مو مشتریان عزیز ما را در بخش نمونه کار کراتین مو و همچنین از طریق صفحه اینستاگرام بهار گلی مشاهده نمایید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید