کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

محصولاتی که بهتر است بعد از کراتین مو استفاده کنید

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

خیلی از مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی سوال می پرسند که آیا استفاده از محصولات بعد از کراتین مو الزامی می باشد؟ جواب به این سوال بسیار ساده می باشد. استفاده از محصولات به هیچ وجه اجباری نیست اما قطعا استفاده از محصولات می تواند دوام کراتین مو را بسیار بیشتر نماید. در حقیقت اگر کراتین مو به صورت عادی 4 تا 6 ماه دوام بیاورد به کمک محصولات می توان این مدت را تا 9 ماه طولانی کرد. و ضمن اینکه این محصولات آب رسان سلامت موهای شما را نیز بسیار بهبود می بخشند.

استفاده از ماسک مو پس از کراتین مو

ماسک موی داخل حمام یکی از مواردی است که پس از کراتین مو بسیار توصیه می شود. در حقیقت این ماسک که در حین حمام کردن استفاده می شود. آب رسانی خوبی را به موهای شما انجام می دهد و همینطور به مرور زمان آسیب های جزئی ای هم که ممکن است بوسیله املاح موجود در آب و یا باد داغ سشوار و ... به موهای شما برسد را نیز از بین می برد. پی اولین مورد بعد از انجام کراتین مو که می تواند به دوام بیشتر کراتین مو بیانجامد ، استفاده از ماسک مو می باشد. اگه می خواید درباره نگهداری از کراتین مو بدونید ، می تونید مطلب نگهداری از کراتین مو به زبان ساده رو مطالعه نمایید.

محصولاتی که بهتر است بعد از کراتین مو استفاده کنید

روغن های درمانی و کراتین مو

مورد بعدی که بسیار در طولانی کردن و نگهداری از کراتین مو موثر است ، استفاده از روغن های درمانی بهار گلی می باشد. این روغن ها که به صورت کاملا ارگانیک تهیه شده اند. با ایجاد رطوبت در موهای شما و رساندن مواد مغذی به موهای شما ، پیشاپیش جلوی هرگونه آسیبی را به موهای شما می گیرد و باعث می شود کراتین موی شما بسیار پایدار شود. حتما زمانی که بعد از کراتین مو قصد رفتن به درون آب دریا و یا استخر را دارید از روغن های درمانی ما استفاده کنید. این روغن ها به صورت یک حفاظ بر روی شما مینشیند و اجازه جذب آب دریا یا استخر که حاوی کلر زیادی هم هست را به موهای شما نمی دهد. همانطور که می دانید جذب کلر به شدت می تواند به کراتین مو شما آسیب برساند.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید