کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

مراقبت از کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

نگهداری و مراقبت از کراتین مو خود یکی از مسائل مهم در بحث کراتین مو می باشد. فارغ از اینکه ماندگاری کراتین مو شدیدا با کیفیت مواد کراتین مو و نحوه انجام آن در ارتباط است ، نگهداری و برخی پرهیزها نیز می تواند ماندگاری کراتین مو را حتی به بیش از 8 ماه برساند.

بعد از کراتین مو از مواد حالت دهنده سنگین استفاده نکنید.

محصولاتی مانند واکس مو ، ژل و سایر مواد حالت دهنده دشمن واقعی سلامت مو و کراتین مو می باشند. برای حالت دهی به موهایتان بهتر است که به جای این مواد از مواد طبیعی مانند روغن ها ، مانند روغن نارگیل ، آواکادو و ... استفاده نمایید. که هم رطوبت کافی را به موهای شما تزریق می کند و هم موها را براق و درخشان می کند.

استخر رفتن بعد از کراتین مو؟

یکی از تفریحات پر طرفدار برای جوانان مخصوصا در فصل گرم تابستان استخر رفتن است. کلر موجود در آب استخر به شدت بر کراتین مو شما تاثیر می گذارد و از عمر آن می کاهد. اگر کراتین مو انجام داده اید و به استخر خیلی علاقه دارید حتما از کلاه استخر استفاده نمایید ، این کار هم باعث می شود که از شنا کردن لذت ببرید و هم ماندگاری کراتین مو شما را حفظ می کند. برای اطلاع بیشتر از اشتباهات پس از کراتین مو می توانید مطلب اشتباهات پس از کراتین مو را نیز مطالعه نمایید.

مراقبت از کراتین مو

چرب شدن موها بعد از کراتین مو

دلایل مختلفی برای چرب شدن زود هنگام موهایتان بعد از کراتین مو وجود دارد. یکی از این دلایل استفاده از شانه مو و یا اتوی موی چرب شده و آلوده است که باعث انتقال چربی به موهای شما می شود. مورد بعدی برس کردن زیاد موها می باشد. برخی دکترها معتقدند که بعد از کراتین مو زمانی که موهای خود را مدام برس می کنید این کار باعث تحریک کف سر شده و پوست سر از خود چربی بیشتری تولید می کند. ضمن اینکه زمانی که موها به هر دلیل صاف می شوند ، خواه با کراتین مو یا به هر دلیل دیگری باعث تماس بیشتر با کف سر می شود و در نتیجه چرب می شوند.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید