کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

مراقبت های بعد از کراتینه مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتینه مو یکی از روش های پر طرفدار در بین عاشقان زیبایی و سلامتی مو می باشد. با توجه به پیشرفت های چشم گیر این سال ها در امر زیبایی ، کراتینه مو به یکی از محبوب ترین روش ها در میان مردم تبدیل شده است. با توجه به کم بودن اطلاعات در زمینه کراتین مو ، باید خیلی دقت کرد و هشیار بود تا کاری رو اشتباه انجام ندهیم. در حقیقت انجام خدمات کراتینه مو را می توان به دو بخش تقسیم کرد ، بخش و خدمات حین اجرای کراتینه مو و بخش مراقبت های بعد از کراتینه مو ، که این مورد بسیار مهم شما را در طولانی کردن مدت زمان اثر کراتینه مو یاری می کند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا تعدادی از این مراقبت ها را به شما بیاموزیم و کمک کنیم تا بتوانید میزان اثر کراتینه موی خود را تا 9 ماه و یا حتی بیشتر بالا ببرید.

شامپوی بدون سولفات برای کراتینه مو

یکی از مهمترین مواردی که همواره در رابطه با کراتینه مو سوال می شود بحث شامپوی بعد از کراتینه مو می باشد ، این که از چه شامپویی استفاده کنیم تا اثر کراتینه موی ما از بین نرود؟ جواب ساده است ، ما باید بعد از کراتینه مو از شامپوهای فیری سولفات یا همان بدون سولفات استفاده کنیم ، این مدل از شامپوها هیچگونه آسیبی به اثر کراتینه موی ما نمی رساند و حتی هر روز هفته نیز می توان از آن ها استفاده کرد. مورد بعدی که مهم می باشد استخر رفتن و یا شنا در دریا می باشد ، کلر موجود در آب استخر و همینطور نمک موجود در آب دریا باعث کم شدن اثر کراتینه مو می شود ، پس در نظر داشته باشید که هر زمان که می خواستید به دریا و یا استخر بروید حتما از کلاه شنا استفاده نمایید و تا جایی که امکان دارد از برخورد آب استخر و یا دریا با موهایتان جلوگیری نمایید. چرب کردن موها با استفاده از روغن های درمانی مانند روغن نارگیل نیز در این مورد می تواند کمک کند و جلوی تماس مستقیم آب استخر و دریا با موهای کراتینه شده شما را بگیرد. اگه می خواید درباره شامپو مخصوص موهای کراتین شده بدونید ، می تونید مطلب شامپو مخصوص موهای کراتین شده رو مطالعه نمایید.

مراقبت های بعد از کراتینه مو

استفاده از ماسک مو بعد از کراتینه مو

ماسک مو بعد از انجام کراتینه مو به شما کمک خواهد کرد ، البته نه هر ماسک مویی ، ماسک موی بدون سولفات! باید بعد از کراتینه مو از ماسک موهای بدون سولفات استفاده کرد. این روزها با وجود برندهای گوناگون موجود در بازار و همینطور تعدد کالاها پیدا کردن ماسک موهای بدون سولفات کار سختی نیست. پس در کل در نظر داشته باشید که یکی از دشمن های اثر کراتینه مو سولفات می باشد. البته ناگفته نماند تمام مواردی که به شما در این مقاله گفته شد فقط برای طولانی تر کردن اثر کراتینه مو می باشد. در واقع رعایت نکردن آنها به کل کراتینه موی شما را نابود نمی کند بلکه باعث می شود تا اثرش زودتر از بین برود. مثلا شاید شش ماهه و یا حتی چهار ماهه ، اما با رعایت کردن این موارد به راحتی تا 9 ماه می توان این اثر را حفظ کرد. کراتین موی بهار گُلی در خدمت شما عزیزان می باشد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید