کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

مقایسه اشتباه در کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

مقایسه کردن همواره یکی از کارهایی می باشد که خانم ها به آن علاقه مند هستند و این موضوع در بحث کراتین مو هم صدق می کند. مشتریان عزیز کراتین مو داشتیم که همواره موهای بعد از کراتین خود را با آشنایان و اقوام مقایسه می کردند. خواه برای آن ها بهتر ، سالم تر و صاف تر و خواه برای اقوام و آشنایان صافتر ، سالم تر و بهتر. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا مواردی را در رابطه با مقایسه کردن نتیجه کار کراتین مو برای شما علاقه مندان و دوست داران کراتین مو به اشتراک بگذاریم.

مقایسه کراتین مو ، کاری کاملا اشتباه!

کراتین مو یک روش درمانی و کاملا طبیعی می باشد و همانطور که در مطالب قبلی هم عنوان کرده ایم. روش کراتین مو فارغ از هر گونه ماده شیمیایی می باشد. در نتیجه ، حاصل کار کراتین مو همواره مثل هم نیست. منظور ما چیست؟ توجه داشته باشید که کراتین مو برای یک موی به شدت آسیب دیده و دکلره شده که دست بهش می خوره پودر میشه نتیجه متفاوتی از یک مویی که تا به حال حتی رنگ هم نشده خواهد داشت. نه اینکه موی آسیب دیده ترمیم نمی شود! اما نمی توان انتظار داشت که با یک بار کراتین مو اون موی شدیدا آسیب دیده به یکباره به یک موی سالم و صاف و ابریشمی تبدیل شود. اما در مرتبه اول تا حد زیادی همان موی شدیدا آسیب دیده را نیز ترمیم و صاف خواهد کرد. که البته در دفعات بعدی قطعا نتیجه مدام بهتر خواهد شد. اما کراتین مو اون موی سالم و فرفری را در همان بار اول شدیدا صاف و ابریشمی می کند. در حقیقت با توجه به شیمیایی نبودن کراتین مو می توان گفت که نتیجه آن به میزان آسیب دیده بودن مو نیز بستگی دارد. پس مقایسه در امر کراتین مو به هیچ وجه کار درستی نیست. اگه می خواید بدونید کراتین مو تو بار دوم یا سوم چطوری میشه ، می تونید مطلب کراتین مو هر بار بهتر از بار قبل رو مطالعه نمایید.

مقایسه اشتباه در کراتین مو

کراتین مو رو با موی خودت مقایسه کن

بهتر راه برای درک کیفیت کار کراتین مو ، مقایسه موی کراتین شده با موی قبل از فرآیند کراتین مو می باشد. این کار می تواند به درستی شما را راهنمایی کند که تا چه میزان موی شما ترمیم شده و وضعیت آن بهبود بخشیده شده است. البته به شما عزیزان و دوستداران کراتین مو توصیه می کنیم که کراتین مو را پس از یکبار انجام دادن رها نکنید و با ادامه دادن روند درمان به سلامت موهای خود کمک شایانی کنید. البته این ادامه دادن کاملا اختیاری می باشد و هیچ اجباری در آن نیست. اما ما به شما عاشقان کراتین مو توصیه می کنیم.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید