کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

مواردی ابتدایی در رابطه با کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتین مو از آن دسته مواردی می باشد که این روزها همیشه در محیط های آرایشی درباره آن صحبت می شود. کراتین مو یکی از به روزترین متدهای آرایشی در دنیاست و به دلیل جدید بودن هنوز وجه های ناشناخته زیادی دارد. با توجه به علاقه روزافزون شما عزیزان درباره کراتین مو تصمیم داریم تا در این مقاله شما را با مواردی ابتدایی در رابطه با کراتین مو آشنا کنیم ، مواردی که همواره توسط دوستداران کراتین مو به صورت سوال مطرح می شود. سوالاتی مانند، آیا کراتین مو باعث کم حجم دیده تر شدن موهای کم پشت می شود؟ آیا کراتین مو صافی و کراتین مو احیا از یکدیگر جدا هستند؟ و ...

کراتین مو برای موهای کم پشت

تمامی کسانی که موهای فرفری و یا وز دارند علاقه مند هستند بدانند اگر موهایشان صاف باشد چه شکلی می شوند. اما یک سوال همواره در ذهن دوستداران کراتین مو شکل می گیرد و آن اینکه آیا موهای کم پشت پس از انجام خدمات کراتین مو کم حجم تر دیده نمی شوند؟ طبیعتا زمانی که موها صاف و مرتب می شوند کم حجم تر به نظر می آیند اما تفاوت کراتین مو در همینجاست. زمانی که شما کراتین مو انجام می دهید موهای شما ترمیم می شود و صاف و ابریشمی می شود. در حقیقت حالتی بسیار مرتب و شیک به خود می گیرد که زیبایی دو چندانی نسبت به قبل از کراتین مو برای شما به ارمغان می آورد. در بخش نمونه کارهای کراتین موی سایت کراتین مو بهار گلی می توانید نمونه های قبل و بعد از کراتین مو را برای انواع موها از جمله موهای کم پشت تماشا کنید و خودتان قضاوت کنید. اگه می خواید درباره مطلب کراتین مو بهترین در صافی و احیای مو بدونید ، می تونید مطلب کراتین مو بهترین در صافی و احیای مو رو مطالعه نمایید.

مواردی ابتدایی در رابطه با کراتین مو

کراتین مو صافی؟ کراتین مو احیا؟

کدام یک درست است؟ کراتین مو صافی یا کراتین مو احیا؟ آیا این دو از یکدیگر جدا هستند؟ پاسخ به این سوال منفی است! برخی از آرایشگران در ایران اصطلاحاتی مانند کراتین صافی و یا کراتین مو احیا را برای جلب نظر مشتری ها به کار می برند. ما می خواهیم به شما بگوییم که کراتین مو صافی و یا کراتین مو احیا اصلا وجود ندارد! ما فقط یک مدل کراتین مو داریم و اسم آن هم کراتین مو می باشد. که هم مها را احیا می کند و هم به موهای شما صافی می بخشد و موها را ابریشمی و نرم می کند. پس با زیاد کردن دانشتون گول این اصطلاحات ساختگی رو نخورید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید