کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

موهای فرفری و مجعد و کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

در اکثر روش های امروزی که باعث صاف کردن موها می شوند، ماده اصلی برای مو کراتین می باشد. کراتین مو نوعی پروتئین است که در موی انسان ها به صورت ذاتی وجود دارد. که البته کاهش مقدار آن در موها باعث وز شدن موها می گردد. که بوسیله انجام کراتین مو ، می توانید مقدار کراتین را در موهای خود افزایش دهید و موهایی صاف و خوش حالت داشته باشید.

اثر کراتین مو بر موهای فرفری و مجعد

می دانیم که نمی توانید موهای فرفری و وز خودتونو راحت حالت بدید و ظاهرتون رو خیلی بهم ریخته می کنن خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی و با استفاده از کراتین مو می توانید موهای مجعد و فر خود را به راحتی صاف و خوش حالت کنید. کراتین مو یکی از بهترین راه ها و یا شاید بتوان گفت بهترین راه برای صاف و لخت کردن موهای شماست ، که افراد زیادی از این روش استفاده می کنند. این روش با استفاده از افزودن کراتین که نوعی پروتئین است به موهای شما انجام می پذیرد. برای اطلاع بیشتر از شرایط نگهداری کراتین مو می توانید مطلب نکاتی برای ماندگاری بیشتر کراتین مو را نیز مطالعه نمایید.

موهای فرفری و مجعد و کراتین مو

انواع کراتین مو موجود در بازار

نوع اول، کراتین مو ای که به سلامت و احیای مو های صدمه دیده کمک می کند و در واقع آب درون مو را تامین می کند. این نوع کراتین مو زمانی که مو در اثر رنگ کردن زیاد و یا استفاده از سایر امور آرایشی آسیب دیده یا با استفاده مکرر از سشوار و اتوی مو دچار صدمه زیاد شده، استفاده می شود. نوع دوم، کراتین مو ای که در آن موادی برای صافی مو وجود دارد و باعث صاف شدن موهای مجعد و فرفری می شود. این کراتین مناسب مو های فرفری یا مجعد است. نوع سوم، کراتین مو ای است که در واقع ترکیبی از دو مورد قبلی است؛ یعنی هم باعث صافی ، نرم شدن و لخت شدن موها و هم احیا و سلامت آنها می شود. در حقیقت بیشتر کراتین مو های موجود در بازار از این نوع هستند.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید