کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

نقش تجربه در فرآیند کراتین مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

این روزها کراتین مو یکی از بهترین روش های احیای موهای آسیب دیده و روشی بسیار موثر برای صاف و ابریشمی کردن موها می باشد. در حقیقت کراتین مو با تزریق ماده کراتین به ساقه موها و با آب رسانی قوی به ساقه موها باعث ترمیم بافت های آسیب دیده موها می شود و باعث صافی و احیای شدید موها می شود. اما اینکه کجا کراتین مو انجام دهیم و اینکه موهای نازنینمونو به دست کی بسپاریم. خودش موضوع بسیار مهمیه. آیا شخص مورد نظر ما برای کراتین مو ، از تجربه کافی در این زمینه برخورداره؟

تجربه در رابطه با کراتین مو خریدنی نیست!

حتما از قدیم این مثل رو شنیدید که می گن تجربه خریدنی نیست! بله ، کاملا درسته ، تجربه بدست آوردنیه. برای کسب تجربه باید وقت صرف کرد. کراتین مو از اون موارد حساسیه که نبود تجربه در اون قطعا به موهای شما آسیب می رسونه. پس لطفا موهاتونو دست هر کسی ندید. کراتین مو همونقدر که میتونه موهای شما رو صاف و ابریشمی کنه ، اگر درست و روی اصول خودش انجام نشه، می تونه باعث از بین رفتن موهاتون و یا سوختگی اونا بشه. برای کار کراتین مو حداقل 10 سال تجربه لازمه. خانه کراتین مو بهار گلی با حدود 14 سال سابقه درخشان در زمینه کراتین مو ، به صورت تخصصی در خدمت شما عزیزان می باشد. اگه می خواید بدونید بهترین سالن کراتین مو در تهران کجاست ، می تونید مطلب بهترین سالن کراتین مو در تهران رو مطالعه نمایید.

نقش تجربه در فرآیند کراتین مو

انجام کراتین مو توسط افراد تازه کار ممنوع!

لطفا این توصیه ما رو جدی بگیرید. کراتین مو توسط افراد تازه کار ممنوع! این افراد حتی قادر به تشخیص اینکه چه مواد کراتینی خوبه و چه موادی بده نیستن. لطفا موهاتونو برای انجام خدمات کراتین مو دست این افراد ندید. از جایی که برای کراتین مو تشریف می برید قبل از اجرا حتما بخواید نمونه کارهای کراتین موشونو بهتون نشون بدن. که حداقل از میزان تجربه آنها مطلع بشید. کراتین مو بهار گلی در خدمت شما عزیزان.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید