کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

نگهداری از کراتین مو به زبان ساده

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

در سالهای اخیر کراتین مو تبدیل به بهترین روش در جهت درمان و احیای موهای آسیب دیده شد. و همچنین کراتین مو توانست به عنوان یکی از بهترین و سالم ترین روش های صافی مو شناخته شود. یکی از مسائل مهم در کنار کراتین مو ، نحوه نگهداری و مراقبت از آن می باشد. که این امر در طولانی تر کردن دوام کراتین مو بسیار اهمیت دارد. د ر این مطلب می خواهیم به زبان ساده به شما مشتریان عزیز کراتین مو چند مورد بسیار مهم در بحث نگهداری و مراقبت از کراتین مو را آموزش دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

استفاده از شامپوی مناسب بعد از کراتین مو

اکثر انسان ها هفته ای دو مرتبه به حمام می روند و سر و بدن خود را می شویند. حال اگر آنها بعد از انجام خدمات کراتین مو با شامپوی نامناسب به حمام بروند یعنی هفته ای دو مرتبه به کراتین موی خود آسیب می رسانند و باعث کمتر و کمتر شدن دوام کراتین مو می شوند. بهترین شامپو که می توانید حتی به صورت روزانه از آن بدون هیچ گونه آسیبی به کراتین موی خود استفاده نمایید شامپوهای سولفات فیری یا بدون سولفات هستند. این شامپوها هیچگونه آسیبی به کراتین موی شما وارد نخواهند کرد و می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده نمایید. اگه می خواید اهمیت صافی و احیا در کراتین مو رو بدونید ، می تونید مطلب اهمیت صافی و احیا در کراتین مو رو مطالعه نمایید.

نگهداری از کراتین مو به زبان ساده

بعد از کراتین مو دکلره ممنوع!

دکلره مو بزرگترین دشمن کراتین مو می باشد. و بیشترین آسیب را به موها و کراتین مو می رساند. در حقیقت به علت آسیبی که دکلره مو به موهای شما می رساند ، بعد از هر بار انجام دکلره مو بایستی ، بایستی یکبار کراتین مو انجام دهید تا آسیبی که به موهای شما وارد شده است را درمان کند. استفاده از رنگ مو هم به کراتین مو آسیب می زند. و برای رنگ کردن موها باید از رنگ موهای بدون آمونیاک استفاده کنید. در واقع رنگ موی بدون آمونیاک هیچ آسیبی به کراتین موی شما نمی رساند و با خیال راحت می توانید از آن استفاده نمایید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید