کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

چرا بعد کراتین موهام صاف نشد؟

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتین مو این روزها یکی از بهترین راه های صاف کردن و درمان موهای آسیب دیده می باشد. چرا بعد کراتین موهام صاف نشد؟ این سوالی است که ممکنه در زمان تحقیق در رابطه با کراتین مو با آن مواجه شوید. ما در این مقاله سعی بر این داریم تا شما را با کراتین مو بیشتر آشنا کنیم و همینطور به این سوال مهم پاسخ دهیم. در مجموع کراتین مو نیاز به تخصص دارد ، نباید توسط شخص بی تجربه و غیر متخصص انجام شود و روش اجرای آن مرحله به مرحله و طبق قاعده باید انجام شود تا نتیجه فوق العاده مطلوب حاصل شود. پس در ادامه این مطلب ما را همراهی کنید. تا جواب سوالتون رو بگیرید.

رعایت کردن قرنطینه بعد از کراتین مو

امروزه موادهای گوناگونی برای کراتین مو به بازار آمده است. که هر کدام از آن ها راه و روش اجرای خاص خود را دارند و با یکدیگر کاملا متفاوت هستند. برخی از این موادها دارای قرنطینه هستند و برخی دیگر بدون قرنطینه هستند. رعایت نکردن برخی موارد طی قرنطینه می تواند یکی از عواملی باشد که شما نتیجه کافی از کراتین مو نگیرید. به عنوان مثال یکی از مواردی که در دوران قرنطینه بسیار مهم می باشد و حتما باید رعایت شود. خیس نشدن سر و موی کراتین شده در دوران قرنطینه می باشد. این مهم می تواند باعث شود که نتیجه کار کراتین مو شما کاملا خراب شود. یا ممکن است برخی از کسانی که خدمات کراتین مو را انجام می دهند و از تجربه کافی برخوردار نیستند به اشتباه مواد قرنطینه دار را به جای بدون قرنطینه استفاده کنند که طبیعتا در این شرایط نتیجه مطلبو هرگز حاصل نخواهد شد. اگه می خواید درباره کراتینه مو بدونید ، می تونید مطلب کراتینه مو چیست؟ رو مطالعه نمایید.

چرا بعد کراتین موهام صاف نشد؟

قرنطینه کراتین مو چیست؟

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که اصلا قرنطینه کراتین مو یعنی چه؟ بزارید برای شما یک مثال بزنم ، قرنطینه سه روزه یعنی تا 72 ساعت شما باید پرهیزهای خاصی را انجام دهید. پرهیزهایی از قبیل جلوگیری از خیس شدن موها ، جلوگیری از تعریق زیاد کف سر ، به حمام نرفتن ، با کش نبستن موها و ... بعد از گذشت سه روز یا همان 72 ساعت شما می توانید به حالت عادی با موهای خود برخورد نمایید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید