کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کارهایی که باید قبل از کراتین مو انجام دهید

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

یکی از مسائلی که همواره تو ذهن مشتریان کراتین مو وجود داره اینه که قبل از اینکه بیایم برای کراتین مو چه کارهایی باید انجام بدیم. توی این مطلب می خوهیم تمامی کارهایی که قبل از خدمات کراتین مو بایستی توسط مشتری انجام شود را به شما مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی معرفی کنیم. تا با انجام آن ها بتوانید با آمادگی بهتری برای کراتین مو حاضر شوید و به طبع نتیجه خیلی بهتری از کراتین مو بگیرید.

مهمترین کار قبل از کراتین مو

مهمترین کاری که بایستی توسط مشتری کراتین مو انجام شود ، شستشوی موها توسط شامپو بچه می باشد. چون شامپوهای بچه عموما کمترین میزان مواد شیمیایی را دارند و این امر به شما کمک می کند تا پس از شستشو سطح ساقه موی شما پوشیده از هیچ گونه ماده شیمیایی نباشد. در حقیقت این تنها کاریست که مشتریان کراتین مو باید قبل از حضور در خانه کراتین مو بهار گلی انجام دهند و البته نکته بعدی را هم باید رعایت کنند. اگر می خواهید بدانید که تفاوت کراتین موی صافی با کراتین موی احیا چیست ، می توانید مطلب تفاوت کراتین موی صافی با کراتین موی احیا را نیز مطالعه نمایید.

کارهایی که باید قبل از کراتین مو انجام دهید

نکته بعدی قبل از کراتین مو

بعد از شستشوی موی خود توسط شامپو بچه ، نکته بعدی استفاده نکردن از هر نوع نرم کننده و یا ماسک مو می باشد. مشتریان عزیز کراتین مو باید این را درنظر بگیرند که استفاده از هر نوع نرم کننده و یا ماسک مو می تواند سطح ساقه مو را بپوشاند و مانع رسیدن ماده کراتین به ساقه مو شود. در نتیجه قبل از انجام خدمات کراتین مو هیچ گونه ماسک و یا نرم کننده استفاده نکنید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید