کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتینه مو بعد از دکلره

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

در روزگاری که صنعت آرایش بانوان یکی از پر رونق ترین صنعت های جهان به شمار می رود کراتینه مو بعد از دکلره جزو واجبات محسوب می شود. رنگ موی روشن این روزها خیلی طرفدار دارد و یکی از روش های رسیدن به این زیبایی دکلره مو می باشد. دکلره آسیب زیادی به موهای شما عزیزان وارد می کند که بهترین چیز برای مقابله با این آسیب کراتینه مو می باشد. البته این کار نیازمند یک کراتینه کار با تجربه با مواد کراتینه با کیفیت می باشد. ما در سالن کراتینه مو بهار گُلی برای انجام کلیه خدمات کراتینه مو در خدمت شما عزیزان هستیم. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد این موضوع صحبت کنیم.

آیا کراتینه مو بعد از دکلره واجب است؟

دکلره آسیب بسیار شدیدی به موهای شما وارد می کند. بهترین حالت این می باشد که بعد از هر بار دکلره کردن مو کراتینه مو را انجام دهید. یعنی عمل کراتینه مو بعد از دکلره! ما مشتریان عزیزی داشتیم که بعد از دو و یا حتی سه بار دکلره هم برای کراتینه مو مراجعه کرده بودند، اما انقدر موهای آسیب دیده ای داشتند که با یکبار کراتینه مو به مویی ابریشمی و بی نقص نمی رسیدند ، هر چند با یک بار کراتینه مو، موهایشان بسیار بهتر و زنده تر از قبل از کراتینه می شد اما برای داشتن مویی بی نقص نیازمند دفعات کراتینه موی بیشتر بودند. پس بهتر است که این طور در نظر بگیریم که آسیبی که دکلره به موها وارد می کند برابر با بهبود و جانی است که کراتینه مو به موهای شما می بخشد. در واقع به ازای هر بار دکلره مو یکبار نیاز داریم موهایمان را کراتینه کنیم تا جان تازه ای بگیرند و کیفیتشان حفظ شود. اگه می خواید بدونید بعد از کراتینه مو از چه شامپویی استفاده کنیم ، می تونید مطلب بعد از کراتینه مو از چه شامپویی استفاده کنیم رو مطالعه نمایید.

کراتینه مو بعد از دکلره

چه مقدار بعد از دکلره باید برای کراتینه مو مراجعه کرد؟

اگر به مرکز کراتینه معتبر با سابقه کاری زیاد مراجعه کنید حتی فردای روز دکلره نیز می توانید کراتینه مو انجام دهید. اما بهترین زمان برای انجام کراتینه مو بعد از دکلره سه روز بعد می باشد. ما در مرکز تخصصی کراتینه مو بهار گُلی در خدمت شما عزیزان هستیم برای انجام کلیه خدمات کراتینه مو ، با تجربه ای چندین ساله ، کادری با تجربه و همینطور بهترین مواد کراتینه دنیا.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید