کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتینه مو هر بار بهتر از قبل

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

در سال های اخیر صحبت های زیادی پیرامون مطلب کراتینه مو مطرح بوده است. در حقیقت به علت اطلاعات کم موجود در میان مردم در رابطه با کراتینه مو ، موارد زیادی شنیده می شود که برخی از آن ها نادرست می باشد. یکی از مواردی که مطرح می شود و کاملا نادرست است این می باشد که کراتینه مو فقط برای بار اول مو را درمان می کند و دفعات بعدی موی شما ضعیف و آسیب دیده می شود! این موضوع در رابطه با کراتینه مو کاملا نادرست می باشد. در ادامه مقاله ما را همراهی کنید.

کراتینه مو ، درمان بهتر مو با هر بار اجرای بیشتر

در حقیقت به دلیل درمانی بودن کراتینه مو و شیمیایی نبودن آن با هر بار اجرای بیشتر نه تنها موهای شما آسیب نمی بیند ، بلکه از دفعه قبل بهتر می شود. در واقع وجود ماده کراتین که یک ماده طبیعی می باشد ، باعث این بهبودی می شود. کراتینه مو بر خلاف سایر روش های صافی مو ، که شیمیایی هستند و به موها آسیب جدی وارد می کنند. روشی کاملا درمانی می باشد و فارغ از مواد شیمیایی است. در حقیقت زمانی که شما برای بار دوم کراتینه مو انجام میدهید. ماده کراتین ، بیشتر از دفعه اول به موهای شما جذب می شود و شاهد نتیجه ای بهتر هستید. البته ناگفته نماند. زمانی این نتیجه بهتر می شود که شما در فاصله مابین دو کراتینه مو ، به موهای خود آسیب نزده باشید. به عنوان مثال دکلره نکرده باشید و ... اگه می خواید بیشتر در مورد کراتینه مو بدونید ، می تونید مطلب کراتین مو معجزه سلامت مو رو مطالعه نمایید.

کراتینه مو هر بار بهتر از قبل

کراتینه مو را چگونه نگهداری کنیم؟

مواردی هستند که با انجام ندادن آن ها و یا کم کردن آن ها می توانید میزان ماندگاری کراتینه مو خود را بیشتر نمایید. به عنوان مثال استخر رفتن ، کلر موجود در آب استخر ، شدیدا به موها و همچنین به کراتینه مو آسیب می زند. استفاده بیش از حد از اتوی مو ، دکلره کردن مو ، که در واقع قاتل موها می باشد. و همینطور استفاده از رنگ موهای دارای آمونیاک ، از جمله مواردی هستند که با پرهیز از آنها می توانید از کراتینه مو خود بهتر نگهداری کنید و شاهد دوام بیشتر کراتینه مو خود باشید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید