کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتینه مو چیست؟

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

این روزها ممکن است اسم کراتینه مو را زیاد شنیده باشید، در واقع به صورت خلاصه کراتینه مو عبارت است از درمان موهای آسیب دیده که باعث صافی و ابریشمی شدن موها می شود. این تعریفی ساده از کراتینه مو می باشد. حال باید به شما عزیزان توضیح دهیم که اصلا کراتینه مو چیست؟ کراتین به طور ذاتی در موی انسان ها و حیوانات وجود دارد. در حقیقت ماده کراتین که با عمل کراتینه مو به موها اضافه می شود ماده ای است که باعث نرمی و ابریشمی شدن موها می شود. هر چه میزان کراتین موجود در موهای انسان بیشتر باشد ، موها صاف تر و نرم تر هستند و هر چه این میزان کمتر باشد موها فرفری تر و مجعد تر هستند. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با مقوله کراتینه مو بیشتر آشنا کنیم.

کراتینه مو چگونه عمل می کند؟

شاید برای بسیاری از شما عزیزان سوال پیش آمده باشد که کراتینه مو چگونه عمل می کند. به طور خلاصه عمل کراتینه مو ، به کمک یه سری از فرآیندها ماده کراتین را به موهای شما تزریق می کند و این ماده ذاتا طبیعی هست که باعث بهبود موهای آسیب دیده شما و همینطور صاف و ابریشمی شدن موهای شما می شود. همانطور که در ابتدای مقاله توضیح دادیم کراتینه مو با اضافه کردن ماده کراتین به موها باعث بهتر شدن وضعیت کلی مو ، رفع آسیب های موها ، صاف و ابریشمی شدن آنها می شود. باید توجه داشته باشید که انجام خدمات کراتینه مو نیاز زیادی به تجربه چندین ساله دارد و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد ، پس از انجام آن در خانه یا توسط دوستان و آشنایان کم تجربه خودداری کنید و برای انجام کراتینه مو به مرکز تخصصی کراتینه مو مراجعه کنید. مرکز کراتینه موی بهار گُلی با چهارده سال سابقه تخصصی در زمینه کراتینه مو در خدمت شما عزیزان می باشد. اگه می خواید درباره مراقبت های بعد از کراتینه مو بدونید ، می تونید مطلب مراقبت های بعد از کراتینه مو رو مطالعه نمایید.

کراتینه مو چیست؟

بهترین مواد کراتینه مو چیست؟

مواد کراتینه مو از آن دسته موضوعاتی است که ساعت ها جای بحث دارد. این بخواهیم بهترین مواد کراتینه مو را معرفی کنیم واقعا امکان پذیر نیست ، چون هر کدام از مواد کراتینه مو برای یکی از انواع موها مناسب می باشد. در واقع شما نمی توانید فقط از یک مواد استفاده نمایید بلکه بایستی از چند مدل مواد مختلف استفاده کنید و اینکه بفهمید کدام مناسب است نیاز به همان تجربه چندین و چند ساله در زمینه کراتینه مو دارد. پس به دنبال پیدا کردن جوابی برای این سوال نباشید ، پاسخ به این سوال را بعد چند سال کار کردن در زمینه کراتینه مو بدست خواهید آورد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید