کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو بر طرف کننده خشکی مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

این روزها خشکی مو یکی از مشکلاتی است که با توجه به سبک زندگی جوانان ما فرآگیر شده است. کراتین مو می تواند درمان مناسبی برای اینگونه مشکلات باشد. در حقیقت کراتین مو می تواند خشکی پدید آمده از طریق دکلره کردن مو و یا استفاده زیاد از رنگ مو را بر طرف نماید. همچنین گاها کسانی که هرگز دکلره مو و یا رنگ مو نیز انجام نداده اند نیز دچار خشکی مو می شوند. که عموما به عواملی همچون آب و هوا ، سبک زندگی و ژن فرد بر می گردد. کراتین مو می تواند درمان مناسبی در تمام زمینه های نامبرده در بالا باشد.

نحوه غلبه کراتین مو بر خشکی مو

فرآیند کراتین مو اصولا آب رسان به مو می باشد. یعنی علاوه بر تزریق ماده کراتین به ساقه مو آب مورد نیاز ساقه مو را نیز به همراه ماده کراتین به ساقه مو وارد می کند. در واقع کراتین مو باعث می شود موها رطوبت از دست رفته ، که ممکن است طی چند سال رخ داده باشد را به مو بر می گرداند و باعث مرطوب شدن مو و همینطور ابریشمی و نرم شدن مو می شود. خشکی مو می تواند علت های زیادی داشته باشد. که در بالا به برخی از این علت ها اشاره شد. که البته با انجام خدمات کراتین مو ، دیگری نگرانی ای در این مورد نخواهید داشت. اگه می خواید درباره بهبود کراتین مو به کمک تغذیه بدونید ، می تونید مطلب بهبود کراتین مو به کمک تغذیه رو مطالعه نمایید.

کراتین مو بر طرف کننده خشکی مو

کراتین مو چه نوع خشکی مویی را بر طرف می کند؟

خشکی مو علت های مختلفی می تواند داشته باشد. که کراتین مو باید با آن ها مبارزه کند. مانند خشکی پدید آمده به دلیل دکلره زیاد ، رنگ کردن زیاد مو و یا حتی دلایل دیگری مانند نوع آب و هوا ، نوع آب شهری ، ژن فرد و ... که کراتین مو می تواند تمامی این نوع خشکی ها را بر طرف نماید. در واقع برای کراتین مو فرقی نمی کند که این خشکی به چه دلیل پدید آمده است.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید