کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو بعد از گذشت 6 ماه

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

کراتین مو بعد از گذشت 6 ماه ، چطوری میشه؟ چه شکلیه؟ این سوالیه که توی ذهن خیلی از مشتریان کراتین مو شکل می گیره. با توجه به درمانی بودن فرآیند کراتین مو ، باید این نکته را در نظر گرفت که یک کار درمانی همواره در مسیر بهبود قدم بر می دارد. و کراتین مو نیز از این قاعده مستثنا نیست و همواره در حال بهبود وضعیت سلامت موهای شما می باشد.

اثر کراتین مو بعد از 6 ماه از بین میره؟

یکی از مسائلی که برای مشتریان عزیز کراتین مو مهم است این می باشد که آیا اثر کراتین مو بعد از گذشت 6 ماه از بین میره؟ در رابطه با این مسئله لازم است که به شما عزیزان توضیحاتی عرض کنم. کراتین ماده ای است طبیعی که ذاتا در موی انسان ها وجود دارد. ما به کمک فرآیند کراتین مو ، این ماده را از طریق ساقه مو جذب موها می کنیم. این ماده وارد ساقه موهای شما می شود و باعث درخشندگی ، سلامت و صافی و نرمی موهای شما می گردد. به طور معمول موهای کراتین مو شده از 4 تا 6 ماه دارای چنین حالتی هستند. اما این به آن معنا نیست که بعد از گذشت این مدت زمان به یکباره موی شما یک شبه به حالت قبل از فرآیند کراتین مو برگردد. بلکه موی شما رفته رفته و کم کم و بسته به میزان نگهداری و مراقبت شما اثر کراتین مو را از دست می دهد. حتی ممکن است این زمان تا یک سال هم بطول بیانجامد. اگه می خواید بدونید آیا کراتین مو هم می تونه باعث سوختگی مو بشه یا نه؟ ، می تونید مطلب حتی کراتین مو هم میتونه باعث سوختگی مو بشه رو مطالعه نمایید.

کراتین مو بعد از گذشت 6 ماه

آیا بعد از 6 ماه موهای کراتین مو شده بدتر می شوند؟

این یکی از آن شایعه هایی است که آدم از شنیدن اون شاخ در میاره! خیر ، به هیچ وجه ، با رفتن اثر کراتین مو ، موهای شما کم کم به حالت طبیعی خود باز می گردد. شاید بعضی از مشتریان کراتین مو بعد از انجام فرآیند کراتین مو ، موهای خود را دکلره کرده باشند یا رنگ کرده باشند و طی این فرآیند های به شدت آسیب رسان به موها ، به موهای خود آسیب زده باشند و این آسیب را از چشم کراتین مو دیده باشند. کراتین مو روشی درمانی است و فاقد مواد شیمیایی و غیر طبیعی می باشد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید