کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو بهترین در صافی و احیای مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

صافی و احیای مو درخواست بسیاری از بانوان در سراسر جهان می باشد. که البته کراتین مو می تواند تنها راه رسیدن به این خواسته باشد. با توجه به رشد روزافزون لوازم آرایش در تمام کشورها که قطعا استفاده از آن ها آسیب های زیادی به موهای افراد وارد خواهد کرد نیاز به کراتین مو که باعث صافی و احیای موها می شود بیش از پیش احساس می شود. البته صافی مو با روش های دیگری غیر از کراتین مو نیز به دست می آید اما احیای مو هرگز! همچنین ما به دلیل شیمیایی بودن این روش ها هرگز آن ها را به شما عزیزان توصیه نمی کنیم.

کراتین مو تضمین سلامت در صافی و احیای مو

همانطور که گفتیم صافی مو از روش های زیادی حاصل می شود اما احیای مو فقط و فقط از طریق کراتین مو بدست می آید. کراتین مو در عین طبیعی بودن صافی و احیای موی شما را تضمین می کند. در حقیقت کراتین مو به کمک تزریق ماده کراتین به موها سبب ترمیم و صاف شدن موها می شود ، ماده کراتین به صورت طبیعی در بدن انسان ها و حیوانات وجود دارد. کسانی که کراتین کمتری دارند دارای موهای فرفری و یا مجعد هستند و کسانی که کراتین بیشتری دارند دارای موهای نرم تر و صاف تر می باشند. کراتین مو برعکس روش های دیگر صافی مو مانند ریباندینگ یا صافی ژاپنی و گلت و ... به هیچ وجه شیمیایی نیست و ساختار موهای شما را هرگز از بین نمی برد. دوام صافی کراتین مو از 4 ماه تا 6 ماه می باشد که البته با رعایت اصولی چند این دوره می تواند تا 9 ماه هم طولانی شود. اگه می خواید درباره صافی و احیا به کمک کراتینه مو بدونید ، می تونید مطلب صافی و احیا به کمک کراتینه مو رو مطالعه نمایید.

کراتین مو بهترین در صافی و احیای مو

همه روش های دیگر به جز کراتین مو شیمیایی هستند

اصلی ترین دلیل محبوبیت کراتین مو درمانی بودن و شمیایی نبودن این روش می باشد. در واقع روش هایی مانند ریباندینگ یا صافی ژاپنی ، گلت و ... همه شیمیایی می باشند و برعکس کراتین مو ساختار موهای شما را از بین می برند و موی شما دیگر هرگز به حالت اولیه خود بر نخواهد گشت و بسیار شکننده و آسیب دیده می شود. در حقیقت حالت طبیعی خود را از دست خواهد داد. ما به هیچ عنوان روش هایی غیر از کراتین مو را برای صافی و احیای موهای شما پیشنهاد نمی کنیم.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید