کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو درمانگر موخوره

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

موخوره یکی از مشکلات شایع در میان خانم ها می باشد که دلیل اصلی آن را می توان خشکی مو نامید. آیا کراتین مو درمان کننده موخوره می باشد؟ این همواره یکی از سوالاتی است که برای مشتریان کراتین مو پیش می آید. البته عوامل دیگری غیر از خشکی مو نیز می تواند سبب موخوره شود. اما دلیل اصلی آن را می توان خشکی مو نامید.

کراتین مو چه کاری برای رفع موخوره انجام می دهد؟

برای اینکه بدانیم کراتین مو چه اثری می تواند برای رفع موخوره داشته باشد بایستی ابتدا به یکی از کارهایی که کراتین مو انجام میدهد بپردازیم. کراتین مو خشکی مو را برطرف می نماید ، در حقیقت آب از دست رفته در ساقه مو را به کمک ماده کراتین به آن بر می گرداند. درنتیجه در اثر بازگشت آب کافی به ساقه مو قطعا تاثیر بسیار مثبتی بر موخوره خواهد گذاشت. حتی بسته به میزان خشکی موی شما ممکن است به کلی مشکل موخوره شما را حل نماید. برای اطلاع بیشتر از ماجرای کراتین مو و رنگ مو می توانید مطلب ماجرای کراتین مو و رنگ مو را نیز مطالعه نمایید.

کراتین مو درمانگر موخوره

موخوره بلافاصله بعد از کراتین مو از بین می رود؟

برخی از مشتریان عزیز کراتین مو گمان می کنند که بایستی بلافاصله بعد از کراتین مو ، موخوره از بین برود. این باور اشتباهی می باشد. قسمت هایی از مو که موخوره شده اند و در حقیقت موهایی که دو سر دارند دیگر هرگز به شکل قبل خود باز نمی گردند. اما اگر موهایمان را نوک چینی کنیم و سپس کراتین مو انجام دهیم ، قطعا با توجه به آبی که بعد از کراتین مو به ساقه موها می رسد دیگر هرگز موهای شما موخوره نمی شوند. پس این توصیه را به مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی می کنیم که اگر موخوره دارید ، ابتدا موهای خود را نوک چینی کرده و سپس برای کراتین مو به خانه کراتین بهار گلی تشریف بیاورید.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید