کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو ربطی به ریزش مو ندارد

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

برخی از مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی برای ما تعریف می کنن که قبلا برای انجام خدمات کراتین مو به سالنی مراجعه کردن و بعد از انجام فرآیند کراتین مو دچار ریزش مو شده اند. دو مورد را بایستی به این دوستان عزیز یادآوری کنیم. اول اینکه کراتین مو هیچ گونه ارتباطی با ریزش و یا رویش مجدد موهای شما ندارد. و فقط بر روی سلامت ساقه مو تاثیرگزار است و هر چند سلامت ساقه مو باعث تقویت ریشه مو هم می شود اما ربطی به ضعیف کردن ریشه موها ندارد. و مورد دوم اینکه باید اول دید که سالنی که مراجعه کرده اید اصلا موهای شما را کراتین کرده است یا از روشهای شیمیایی صافی مو نظیر ریباندینگ ، گلت و ... به جای کراتین استفاده کرده اند و شما از آن بی خبر هستید.

کراتین مو چیست و چه ارتباطی با ریشه مو دارد؟

کراتین ماده ای است که به صورت ذاتی در موی انسان ها و حیوان ها وجود دارد. هر چقدر میزان این ماده در موی افراد بیشتر باشد ، شخص موهای نرم تر و صاف تری دارد و هر چقدر ماده کراتین در موی فرد کمتر باشد طبیعتا اون شخص دارای موهای مجعد تر و فر تری است. حال اگر این ماده به ریشه موهای شما برخورد کند چه اتفاقی می افتد؟ جواب فقط تقویت ریشه مو می باشد البته به شرط جذب این ماده ، که از طریق اتو کشی انجام می شود. ماده کراتین بعد از اتو کشی خدمات کراتین مو وارد ساقه مو می شود و موهای شما را زنده ، احیا و صاف می کند. اگه می خواید جوانب مختلف کراتین مو رو بدونید ، می تونید مطلب جوانب مختلف کراتین مو رو مطالعه نمایید.

کراتین مو ربطی به ریزش مو ندارد

میشه فهمید کراتین مو کردن برام یا ریباندینگ؟

خدمت مشتریان عزیز کراتین مو باید عرض کنیم که روش اجرای کراتین مو و ریباندینگ کاملا به هم شبیه می باشد. و در حقیقت این نوع موادی که استفاده می کنند است که مشخص می کند کراتین مو انجام شده یا ریباندینگ. شاید تشخیص این که کدام یک اجرا شده است برای کسی که تا بحال تجربه کراتین مو نداشته است کمی مشکل باشد. اما می توان به برخی از تفاوت های کراتین مو و ریباندینگ اشاره کرد که شاید به شما عزیزان دوستدار کراتین مو کمک کند. اول اینکه دوام کراتین 5 تا 6 ماه می باشد و بعد از آن کم کم صافی مو از بین می رود اما موی شما همچنان سلامت و زیباست. در حالی که این زمان در ریباندینگ حدود 1 سال و نیم می باشد. دوم اینکه کراتین مو به دلیل شیمیایی نبودن و درمانی بودن ، پس از حمام احتیاج به خشک کردن بوسیله برس و سشوار با باد گرم دارد نه داغ! تا به خوبی صاف و ابریشمی شود. در حالی که ریباندینگ به دلیل بر هم زدن ساختار موی طبیعی شما بدون خشک کردن صاف می شود. چون موی شما دیگر یک موی مرده است و مثل یک جسم پلاستیکی می باشد. مورد آخر هم می توان به ابریشمی و نرم شدن موها توسط کراتین مو اشاره کرد که این امر در ریباندینگ به شدت کراتین نمی باشد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید