کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو سالم ترین روش احیا و صافی مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

در سال های اخیر روش های زیادی در ارتباط با صافی و احیای موها به بازار آمده است و با استقبال غیرمنتظره ای در دنیا مواجه شد. به جرات می توان گفت که محبوب ترین و سالم ترین این روش ها کراتین مو می باشد. روشی که به هیچ عنوان شیمیایی نیست ، کراتین مو ساختار موی شما را حفظ می کند و از 4 تا 6 ماه ماندگاری دارد ، البته با رعایت مواردی می توان این دوره را حتی به 9 ماه ارتقاء داد. روش های دیگری مانند ریباندینگ یا صافی ژاپنی ، گلت و... نیز وجود دارد که به دلیل شیمیایی بودن ما به هیچ عنوان به مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی توصیه نمی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

کراتین مو چیست و چگونه باعث صافی و احیای موها می شود؟

شاید این سوالی باشد که در ذهن بسیاری از دوستداران کراتین مو شایع باشد. ما به صورت خلاصه و قابل درک برای شما توضیح می دهیم که کراتین مو چیست و چگونه باعث صافی و احیای موها می شود. کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در موی انسان ها و حیوان ها وجود دارد. در واقع هر چه میزان این ماده در موها بیشتر باشد موها صاف و ابریشمی و هر چه مقدار این ماده در موها کمتر باشد ، موها وز ، مجعد و فرفری می شود. که این کاملا به ژن انسان ها بستگی دارد. حال با انجام خدمات کراتین مو ، این ماده به موهای شما تزریق می شود و طبیعتا باعث صافی و احیای موهای شما می شود. این روش به دلیل شیمیایی نبودن دائمی نیست و اثر کراتین مو از 4 ماه تا 6 ماه و یا حتی بیشتر بسته به میزان مراقبت از موها ، متفاوت است. اگه می خواید بدونید برخی موارد موثر در ماندگاری بیشتر اثر کراتین مو چیه ، می تونید مطلب برخی موارد موثر در ماندگاری بیشتر اثر کراتین مو رو مطالعه نمایید.

کراتین مو سالم ترین روش احیا و صافی مو

ریباندینگ یا صافی ژاپنی چیست؟

صافی ژاپنی یا ریباندینگ هم یک روش صافی موها می باشد که البته موها را احیا نمی کند و فقط باعث صاف شدن موها می شود. این روش به دلیل شیمیایی بودن ساختار موهای شما را از بین می برد و موهای شما هرگز به صورت قبل از ریباندینگ بر نخواهند گشت ، در حقیقت موی شما تبدیل به یک موی مرده می شود. کراتین مو بهار گلی هرگز روش های شیمیایی را به شما عزیزان توصیه نمی نماید و فقط کراتین مو را توصیه می کند.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید