کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو صافی و احیای مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

این روزها کراتین مو یکی از روش های محبوب برای افرادی می باشد که می خواهند موهایی سالم و صاف داشته باشند. بله درست متوجه شدید، هم سالم هم صاف. خیلی از افراد سوال می پرسند که کراتین مو برای صافی موهایمان می خواهیم و برخی از افراد می گویند کراتین مو را فقط برای احیای موهای خود می خواهیم. اصطلاحاتی مانند کراتین صافی و یا کراتین احیا چیست؟ آیا اصلا این اصطلاحات درباره کراتین مو درست می باشند؟ در این مقاله قصد داریم تا شما را با موضوعات فوق که همواره پیرامون کراتین مو هستند آشنا کنیم. پس لطفا با ما همراه باشید.

کراتین مو به طور کلی چیست؟

در تعریف کراتین مو به زبان ساده باید بگوییم کراتین مو ماده کراتین را که یک ماده کاملا طبیعی می باشد و به صورت ذاتی نیز در افراد وجود دارد را به موهای شما اضافه می کند و این ماده باعث ترمیم و احیای موهای آسیب دیده و همچنین صاف و ابریشمی شدن موهای شما می شود. بله درست متوجه شدید، ماده کراتین که در عمل کراتین مو به موهای شما اضافه می شود به صورت ذاتی در بدن انسان ها و حیوانات وجود دارد. هر چه میزان این ماده در موهای فرد بیشتر باشد ، فرد دارای موهای صاف و لخت تری است و هرچه میزان این ماده در فرد کمتر باشد ، فرد دارای موهای فرفری و یا وزتری می باشد. حال این ماده کراتین در عمل کراتین مو از طریق ساقه مو به موهای شما اضافه و طی فرآیندی جذب می گردد. اگه می خواید بدونید محصولاتی که بهتر است بعد از کراتین مو استفاده کنید چیست ، می تونید مطلب محصولاتی که بهتر است بعد از کراتین مو استفاده کنید رو مطالعه نمایید.

کراتین مو صافی و احیای مو

کراتین صافی؟ کراتین احیا؟ اصلا نداریم!

ما از تعدادی از مشتریان عزیز کراتین مو بهار گلی شنیدیم که می گن ما کراتین احیا می خوایم یا اینکه ما کراتین صافی می خوایم. عزیزان ، کراتینی تحت عنوان کراتین صافی و یا کراتین احیا اصلا وجود ندارد ، کراتین یک مدل دارد و اون هم فقط کراتین مو می باشد. کراتین مو هم موهای شما را احیا می کند و هم باعث صاف شدن موهای شما می شود. این دو امر از یکدیگر جدا نمی شوند. و اگر کسی این دو مورد را از هم جدا می کند قطعا یا دارد به شما دروغ می گوید و یا اطلاعات کافی در زمینه کراتین مو ندارد.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید