کراتین مو

کراتینه مو

کراتین

آموزش کراتین

صافی مو

آموزش صافی مو

کراتینه

کراتینه مو

آموزش کراتینه مو

صافی و احیا

صافی و احیای مو

آموزش صافی و احیای مو

کراتین مو معجزه سلامت مو

کراتین مو کراتینه مو کراتین کراتینه صافی و احیای مو

این روزها صحبت های زیادی در رابطه با کراتین مو می شنویم. کراتین مو توانسته به دلیل درمانی بودن و شیمیایی نبودنش ، محبوبیت زیادی بین افراد پیدا کنه ، ضمن اینکه با پیشرفت لوازم آرایشی در سال های اخیر ، آسیب های بیشتری به موها وارد می شود و فقط کراتین مو می تواند این آسیب ها را بهبود ببخشد. در واقع این محبوبیت بی دلیل نیست که برای کراتین مو به وجود اومده ، به طوری که عده ای معتقد هستند کراتین مو معجزه سلامت مو می باشد.

کراتین مو تضمینی برای سلامت موهای شما

کراتین مو به دلیل درمانی بودن می تواند سلامت موهای شما را تضمین نماید. فارغ از بحث صافی مو ، که آن رو هم به شما می دهد ولی از نظر سلامت مو حرف اول را می زند. در حقیقت به دلیل طبیعی بودن ماده کراتین موجود ، هیچگونه آسیبی به موهای شما نمی رساند. کراتین ماده ای است که به صورت طبیعی در موی انسان ها و حیوانات وجود دارد ، هر چه میزان ماده کراتین در مو بیشتر باشد ، موهای شخص نرم تر و لخت تر هستند و هر چه کمتر باشد ، طبیعتا موهای اشخاص فرفری تر و یا وز تر می شوند. خدمات کراتین مو نیز در حقیقت این ماده را به موهای شما تزریق می کند. که هم باعث ترمیم موهای آسیب دیده می شود و هم موهای شما را صاف و نرم می کند. اگه می خواید بدونید که کراتینه مو محدودیت سنی دارد یا خیر؟ ، می تونید مطلب آیا کراتینه مو محدودیت سنی دارد رو مطالعه نمایید.

کراتین مو معجزه سلامت مو

درمان بی ضرر یعنی کراتین مو

روش های صافی زیادی وجود دارد. که همه به صورت شیمیایی می باشند. بجز یک روش ، کراتین مو . کراتین مو تنها روشی است که هم به موهای شما صافی می دهد ، شیمیایی نیست و هم موهای شما را درمان و احیا می کند. روش های دیگری مانند ریباندینگ ، گلد و ... هم شیمیایی هستند و ساختار مو را به هم می ریزند و هم درمانی نیستند و موهای شما را احیا نمی کنند. در واقع این روش ها برعکس کراتین مو فقط به موهای شما صافی می دهند.

آخرین مطالب کراتین مو

مطلب ما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید